Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Medyka


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Medyk

2. Imię:Patryk

3. Wiek:18

4. Znajomość AMX (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie):Nie 

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.166:27015/top_players/?query=medyk(brakuje tam może 0,5 na tym trackerze , ale zaraz będzie uzupełnione, więc mam nadzieje, że wybaczycie tę malutkie pośliźnięcie się z czasem :) )

8. Parę słów o sobie **:Parę słów mogę powiedzieć . Nie toleruje ludzi, którzy oszukują nie przestrzegają regulaminu i na takie coś od razu reaguje ;P A tak o sobie bardziej to jestem spokojnym chłopakiem , który ma nerwy na wodzy itd itd ;)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Dlaczego ? Ponieważ byłem adminem już i straciłem go przez to, że bardziej cs go mnie wciągnął , a teraz postanowiłem wrócić na 1.6 i czasem na serverze jest brak adminów, gdy ja wchodzę i widzę ,że regulamin często jest łamany i ciężko się gra. Byłem świadkiem współpracy humanów z zombiakami , blokowania , skanowania , wyzywania , itd itd . Dlatego chce zostać adminem, aby przypilnować server, gdy będę miał tylko taką możliwość . :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Medyk STEAM_0:0:51690570  46.76.89.148  Steam  

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Zależy. aktualnie od 12 listopada wzowienie mam limitu internetowego, więc będę chciał jak najwięcej siedzieć na serverze i grać. Najczęściej jestem w godzinach poranny . Tak zwany ptaszek ranny :D 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Rano od środy do soboty . A pon wt godzinach popołudniowych i wieczornych ;)

13. Staż w Counter-Strike 1.6:z 10 lat ? albo 11 . Już nie wiem :D Od początków cs 1.6 byłem prawie, że :D

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak posiadałem tutaj admina na zm, bf2 ,jb i na innych stronkach byłem na serverach cod, diablomod ffa , 4fun ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na wypowiedz JC heheszky

 

chyba jedyny minus to ta skladka... :P

 

ogólnie jak cie widzę przestrzegasz regulamin oraz pomagasz ( skragi na forum od cb co 5 min XDD )

jestem za tym, żeby dać tobie szanse przynajmniej

 

Okres Próbny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

-Miałeś już Admina na zm

-Bardzo dobrze znasz regulamin i pszestrzegasz go
-Wiek

 

Jesteś osobą ogarniętą, tylko nie przesadzaj z banami dla graczy na zm ;) I nie zawal aktywności na serwerze :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności