Skocz do zawartości

Amator ZDWW


★ ZDW ★

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia są strasznie spłaszczone, napisy malo czytelne niektóre i nie pasują do obrazków, jak już stosujesz cień to nie dałabym go aż tak daleko i lekko dała przezroczysty bo tak nakładają się 2 napisy na siebie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zdjęcie - nienaturalnie wąska jest i w mojej opinii zbytnio wyostrzona :)

2. te nakładane napisy mi nie pasują

3. w sumie ciekawa ramka :) tyle że znowu raczej zbyt wyostrzona :)

 

 

Zdjęcia są strasznie spłaszczone, napisy malo czytelne niektóre i nie pasują do obrazków, jak już stosujesz cień to nie dałabym go aż tak daleko i lekko dała przezroczysty bo tak nakładają się 2 napisy na siebie :)

 

 

No prace nie sa aż takie złe :D ale kolezanka wyzej powiedziała co i jak xd

Dzięki za opinie następne pracę będę się starał jak koleżanka wyżej powiedziała .  :D  :love:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam używanie przy zmniejszaniu ctrl bądź shift(nie pamiętam, machinalnie to robię oraz zmiażdżony umysł mam po całodniowym malowaniu sypialni^^) w fotoszopie w tedy nie utkniesz na zmianie kształtu fotogragii. Jak dla mnie to tylko kadry wpasowane w daną rozdzielczość :) Ale nie zniechęcam, ćwicz, ucz się, pełno tutoriali na YT więc POWODZONKA!!! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam używanie przy zmniejszaniu ctrl bądź shift(nie pamiętam, machinalnie to robię oraz zmiażdżony umysł mam po całodniowym malowaniu sypialni^^) w fotoszopie w tedy nie utkniesz na zmianie kształtu fotogragii. Jak dla mnie to tylko kadry wpasowane w daną rozdzielczość :) Ale nie zniechęcam, ćwicz, ucz się, pełno tutoriali na YT więc POWODZONKA!!! :D

Dzieki na pewno zwrócę na to uwage. ;q

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności ze strony autora i użytkowników, jeśli autor sobie zażyczy otwarcie tematu, proszę o PW.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności