Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie -->Marian ;3


Marian?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Marian ;3
2. Imię:Rafał
3. Wiek:14
4. Znajomość AMX (1-10): 5-10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie):Jak będę miał Hajs to zapłacę :}
8. Parę słów o sobie **: Siemanko Ja jestem Rafał mam 14 lat Chodzę do 2 gimbazy ;/ Mieszkam w spokojnym mieście Suwałki  z Mc donaldem i kfc i z plaza xD mam też Koleżankę (Dziewczynę) i tez muszę trochę czasu na Niej po święcić  ale jak już przychodzę do domu to Od razu wchodzę  na kompa i na cs 1.6 
 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlaczego ja bym miał być adminem ? Jestem Kulturalny ( czasami Każdego ponosi) Wiem nie jestem z wami długo ale Wchodzę na Serwer i widzę jak jakiś typek wbija  do ct i  freekill'ują i kultury nie maja i się wyzywają mnie to bardzo  denerwuje  chce żeby nie było czegoś takiego wiem ze macie Dużo w miarę adminów ale każdemu trzeba dać szanse  Regulamin dobrze znam i czytałem parę razy / to Będzie mój pierwszy Admin  Mogę tez czegoś nie rozumieć to po proszę  o pomoc Opiekuna albo Admina / Dużo osób zna już mnie na serwie :}/ Kiedy gram na serwie też paczę okiem na forum :}
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie mam przykro mi :}
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy mam też swoje życie   czasami muszę pomoc mamie czasem zostać dużej w szkole  ale tak na oko to jestem na serwie od 1.4-5h nie jestem może ciągle na serwie bo muszę tez od począć od monitora  ale  bardzo dużo wchodzę na serwer i widzę jak ludzie łamią regulamin  :}
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni roboczę od 15-16 do 23-24 zależy też mam swoje życie  a weekendy to od 10.-24h nawet czasami w nocy wbije tak od  1-3-4 w nocy :}
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 3.4 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie to będzie mój pierwszy raz  jak czegoś  nie będę wiedzieć to  Skieruję się do admina albo do Opiekuna\
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odr
 
Ps.. Z góry dziękuje i proszę o prawdziwą wypowiedź / Nie mam może godzin na forum ale wszystko się nadrobi się  Obiecuje ^-^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak na razie na nie.

- posiedź trochę czasu z nami

- popraw mikrofon bo bardzo słabo Cię przez niego słychać

- Znajomość amxx słaba

(napisz jak już będziesz wiedział że już jesteś gotowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale wiesz, ze za namawianie osoby trzecie do wypowiedzi podanie zostanie natychmiastowo odrzucone? To tak Marian ;3 wszedł na DR i namawiał gracza o nicku: Kubus :-) do wypowiedzi pod podaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności