Skocz do zawartości

Sprawdźcie te niesamowite zdjęcia cosplayowe z MŚ! | League of Legends


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

header001.jpg

 

Tuż przed rozpoczęciem mistrzostw 2015 w Paryżu wysłaliśmy wiadomość do cosplayerów League of Legends: pomóżcie nam świętować mistrzostwa świata, pokazując swoje najlepsze cosplaye!

I jak zwykle cosplayerzy sprostali naszemu wyzwaniu. Niezależnie od tego, czy odtwarzali szczegóły skórek Zwycięskich lub Mistrzowskich, zaprezentowali się z najlepszej strony. Niektórzy chcieli kibicować swoim ulubionym drużynom, a wielu dokładnie odwzorowało niezwykle skomplikowaną skórkę Pretendentki Ahri.

Otrzymaliśmy tyle zdjęć, że nie byliśmy w stanie umieścić ich wszystkich na jednej stronie, więc poniżej zamieszczamy kilka wybranych fotek i zachęcamy wszystkich do sprawdzenia pełnej galerii 50 zdjęć cosplayowych. Wspaniała robota!

 

article001.jpg

Zdjęcie autorstwa Rale Photography

 

 

Androoly to kanadyjski cosplayer, który opowiedział nam, jak stworzył kostium Mistrzowskiego Thresha:
„Zbroję zrobiono w całości z pianki EVA, dzięki czemu jest bardzo lekka i wygodna do noszenia. Pomalowano ją ręcznie farbami akrylowymi. Klejnoty, łańcuchy, kryształy, oczy oraz logo sezonu 3 wyrzeźbiono, uformowano i odlano z żywicy z domieszką niebieskiego proszku świecącego w ciemności. Broń wykonano z różowej pianki izolacyjnej, a następnie pokryto warstwą worbli, w celu nadania jej trwałości. Płaszcz jest jednoczęściowy i dodano do niego kawałki białej satyny z lekkim niebieskim blaskiem, aby oddać dobrze niebieski motyw”.
 
article002.jpg
Zdjęcie autorstwa Davida Truonga
 
Nandalee to 18-letnia cosplayerka z Niemiec. Uwierzycie, że to jej pierwszy kostium? Stworzyła Zwycięską Jannę na gamescom 2015. Aby mieć pewność, że będzie miała wystarczająco dużo czasu na skończenie go, zaczęła pięć miesięcy wcześniej. Łącznie spędziła ponad 180 godzin, tworząc kostium. Mówi, że jest zadowolona z efektu końcowego. My też uważamy, że wygląda super!
 
article003.jpg
Zdjęcie autorstwa Tom Ellwood Photography
 
Sarah Ashley to cosplayerka z Australii. Opowiedziała nam, jak trudne było wykonanie tej konkretnej skórki Ahri:
 
„Pretendentka Ahri była pierwszym dużym cosplayowym projektem, który próbowałam zrobić, i wymagała ode mnie nauczenia się kilku nowych rzeczy, aby osiągnąć efekt, który mnie zadowoli – łącznie z odlewaniem żywicy oraz tworzeniem zbroi – abym mogła odpowiednio odwzorować moją ulubioną bohaterkę z League of Legends. Stworzenie tego kostiumu kosztowało mnie miesiące planowania oraz ponad 300 godzin przelewania krwi, potu i łez, i mimo że jest kilka rzeczy, które chciałabym zrobić inaczej w przyszłości, jestem zadowolona z rezultatu”.

 

article004.jpg

Zdjęcie autorstwa Riot Games.

 

Fnatic to ukochana drużyna Lennerta. Razem ze swoją dziewczyną postanowił więc zrobić kostiumy, dzięki którym będą wspierać swoich ulubieńców. Zaprojektował FNC Ezreala na podstawie TPA Ezreala i był bardzo zadowolony z końcowego rezultatu. Zaskoczyło go, ile osób rozpoznało jego kostium, nawet mimo że nie jest to oficjalna skórka! Wybrał się na półfinały do Brukseli i na jego rękawicy autografy złożyli Huni, Reignover, Febiven, Steelback, Yellowstar i Deilor. Nie udało mu się spotkać Rekklesa, ale mówi, że zachował miejsce także na jego autograf!

 

Odwiedźcie galerię, aby zobaczyć wszystkie 50 niesamowitych zdjęć cosplayowych.

 

Nie możemy się pożegnać bez wspomnienia o wszystkich wspaniałych cosplayerach, którzy przyszli oglądać mistrzostwa na żywo! Nasi oficjalni fotografowie robili wszystko, aby uchwycić ich jak najwięcej i możecie obejrzeć wszystkie albumy na Flickr poprzez poniższe łącza:

Faza grupowa w Paryżu – tydzień 1: [Dzień 1] [Dzień 2] [Dzień 3] [Dzień 4]
Faza grupowa w Paryżu – tydzień 2: [Dzień 1] [Dzień 2] [/url] [Dzień 4]

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem o tym, chciałem to poprawić, ale później, bo nie wiem czemu, w edytorze przełączyłem na tryb BBCODE, po czym usunąłem 1 rzecz, gdyż się powtarzała i... Macie efekt... Dzisiaj jeszcze to poprawię, bo cały post muszę od nowa pisać, zresztą jak widzicie, a trochę czasu to zajmuje. 

Wybaczcie mi za to :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności