Jump to content

Yetiii problem z SS-ami


Yetiii

Recommended Posts

Nick YetiiiAdres IP UkrytyTyp Bana IPPowód Bana Wrzuc screeny na forumWykonano 11.02.2013 - 12:03:22Wygasa Nie określonoZbanowny przez <>Zbanowany na Cs-Classic[COD 45k][RESET][PREMKA ZA GRE]@pukawka.pl (de_eldorado)Wszystkie wygasłe bany 3Jak widać zostały mi zrobione ss-y w trakcie gry. Chcąc je wrzucić wchodzę w folder "csstrike" gdzie zawsze są zapisywane ss-y. Wiem jak wrzucić gdyż już nie raz musiałem to robić. Ale jest problem. Nie zostały one zapisane w folderze który podałem...Proszę o szybką pomoc.

Link to comment
Share on other sites

hmm...- wzor to po pierwsze- a co do ss'ow to zobacz sobie poradniki szukania ssow. proponuje uzyc wyszukiwarki plikow systemu windows.- ss'y zostaly ci zrobione na 100%.- masz 24 h

Link to comment
Share on other sites

No to jest wałek.Zrobiłem jak mówiłeś z tym poradnikiem i w żaden podany sposób nie wykryło mi tych ss-ów. Więc niewiem co sie stało ale pierwszy raz tak mam. Miałem już nie raz robione ss-y (nie na tym serwie) i zawsze wrzucałem i było git.Teraz nie mogę bo poprostu ich nie ma.

Link to comment
Share on other sites

nikt nie ma problemów z brakiem ss'ów więc to nie wina serwera tylko twoja. na wstawienie ss'ów masz czas do jutra do 16 potem ub nie dam. szukaj na pewno je gdzieś masz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy