Skocz do zawartości

[PORADNIK] Jak dodać czcionkę.


Semi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym przedstawić wam poradnik odnośnie dodawania czcionek. Będą one działać w każdym jednym programie do obróbki graficznej jak i w notatniku i innych narzędziach tekstowych. 

1. Klikamy oznaczone "download" i pobieramy wybraną czcionkę , możemy je znaleźć na przykładowej stronce : 
poradnikjeden.png


2. Wpisujemy "czcionki" w menu start i wybieramy zaznaczony folder.

Poradnikdwa.png

3. Gdy już jesteśmy w folderze wystarczy tylko otworzyć paczkę .rar i przeciągnąć znajdujący się w niej plik do środka.
poradnik_3.png

4.Czcionka zostanie zainstalowana a my możemy się cieszyć nowymi możliwościami :) 

Poradnik w 100% napisany przeze mnie. Zabraniam kopiowania i rozpowszechniania go po za forum.cs-classic.pl.
Wiem że to proste , ale chciałbym trafić i pomóc osobom które miały/mają/będą mieć z tym kiedyś problem.
Pozdrawiam. 
@Queen nie wszyscy mają dostęp do konta administracyjnego , po za tym w ten sposób można wrzucać masowe ilości. 

@ winchester tak jak zaznaczyłem wyżej nie każdy ma dostęp do konta administratora.
 

Edytowane przez Semi
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę :D A ja zawsze 2 razy klikałam w czcionkę i "zainstaluj" a tutaj da się tak łatwo.. :D

 

 

@Nie no ja rozumiem, po prostu nie znałam tej metody, kiedyś kolega wysłał mi cały folder czcionek to powiedziałam, że go porąbało tyle wgrywać i wybrałam te najlepsze, a tutaj prosze.. :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak Aktywnosci

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności