Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Klasa MAgik


Czubek

Recommended Posts

Klasa Magik jest beznadziejna niewidac jej z M4 Ak AWP MP5 PP90 itp ... wbija 2 osoby co graja Magikiem i po grze ... zrobcie cos z ta klasa ddajcie jej ze niewidoczna na nozu i mniejsza widocznosc z inna bronia ;x

Link to comment
Share on other sites

CzubekJak zostanie zmniejszona niewidka na broni to nie będzie sie opylac kupowac kupować klasy ktora na broni jest w pół widzialna, a do tego płacić 30zl.

Link to comment
Share on other sites

Kolego to jest klasa XXL i kosztuje 30zł (sms) czyli musi być bardzo dobra. To według ciebie klasa za 30 zł powinna być lekko niewidzialna 1/50 z ak i m4 ?? tak o to ci chodzi ? Weź pomyśl zanim napiszesz jakiś temat

Link to comment
Share on other sites

Ah ,, znowu ten temat Magika ..ta klasa jest za 30 zł więc musi mieć coś niezwykłego , jest specjalny perk oczy diabła więc widzisz magika . Podejrzewam ze -_- napisze to co kiedyś że nic nie zmieni bo to jet jednak Premka XXL . A ze zmniejszeniem widzialności na broni to pamiętam już coś było ale zostało usunięte bo ta klasa nie była warta 30 zł . Jak nie masz kasy na tą klasę to przegraj na serwie 155h i dostaniesz za free . :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Zacznijmy od tego że to nie miejsce na wasze rozmowy,więc nie wiem czemu Pan bocik z Panem Czubkiem zaczęli sobie tutaj gawędzić.Co do klasy to dla mnie to chore,mogę dać jej niewidzialność tylko na kosie,ale od razu mówię że nie będzie perku "Oczy Diabła' wybór należy do was.Osób korzystających z tej klas jest bodajże 5/6 i więcej nie sprzedaje,taki ustaliłem limit na tą klasę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy