Skocz do zawartości

Klasa MAgik


Czubek

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa Magik jest beznadziejna niewidac jej z M4 Ak AWP MP5 PP90 itp ... wbija 2 osoby co graja Magikiem i po grze ... zrobcie cos z ta klasa ddajcie jej ze niewidoczna na nozu i mniejsza widocznosc z inna bronia ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzubekJak zostanie zmniejszona niewidka na broni to nie będzie sie opylac kupowac kupować klasy ktora na broni jest w pół widzialna, a do tego płacić 30zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to jest klasa XXL i kosztuje 30zł (sms) czyli musi być bardzo dobra. To według ciebie klasa za 30 zł powinna być lekko niewidzialna 1/50 z ak i m4 ?? tak o to ci chodzi ? Weź pomyśl zanim napiszesz jakiś temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah ,, znowu ten temat Magika ..ta klasa jest za 30 zł więc musi mieć coś niezwykłego , jest specjalny perk oczy diabła więc widzisz magika . Podejrzewam ze -_- napisze to co kiedyś że nic nie zmieni bo to jet jednak Premka XXL . A ze zmniejszeniem widzialności na broni to pamiętam już coś było ale zostało usunięte bo ta klasa nie była warta 30 zł . Jak nie masz kasy na tą klasę to przegraj na serwie 155h i dostaniesz za free . :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zacznijmy od tego że to nie miejsce na wasze rozmowy,więc nie wiem czemu Pan bocik z Panem Czubkiem zaczęli sobie tutaj gawędzić.Co do klasy to dla mnie to chore,mogę dać jej niewidzialność tylko na kosie,ale od razu mówię że nie będzie perku "Oczy Diabła' wybór należy do was.Osób korzystających z tej klas jest bodajże 5/6 i więcej nie sprzedaje,taki ustaliłem limit na tą klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności