Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie By KalaGamer


KalaGamer

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: KalaGamer.
2. Imię:  Mam na imię Dawid.
3. Wiek: Mam skończone 17 lat.
4. Znajomość AMX (1-10): Oceniam swoją znajomość AMX 9/10.
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam sprawny mikrofon (brak szumów, mutacja, kultura).
6. Składka (tak/nie): Składka to nie problem. Potrzeby serwera są więc, potrzebne są finanse po to by serwer mógł się rozwijać.
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
http://www.gametracker.com/player/KalaGamer/193.33.177.87:27051/
8. Parę słów o sobie **: Dążę do celu. Jestem kulturalny, staram być się wyrozumiały w zależności od sytuacji. Postaram wnieść na serwer porządek w godzinach porannych.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Godzinny poranne?-Brak administratora. Mało administratorów którzy pilnują kultury w godzinach nocnych. Chciałbym pomagać graczą nie ich pogrążać ;). Wniosę na serwer ład i porządek. Postaram sie by każdy gracz starał przestrzegać się regulaminu będąc w CT jak i w TT. Nie jeden gracz łamie wiele zasad typu wykorzystywanie tekstur, uzywanie pojazdów na zabawach typu killday. Wielu graczy w CT przekręca, zmienia zasady różnych zabaw np:Kuleczki,odminiec,Sajmon mówi. Postarałbym się pilnować aby każdy znał zasady każdej zabawy aby każdy CT przed ich rozpoczęciem uświadomił graczy na czym polega. Poprawne wydawanie poleceń przez CT to najważnijeszy problem CT... Nie każdy wdaje poprawne polecenia, nie poprawnie odlicza. Postarałbym sie to wszystko zmienić. pilnować takich jak wymienione wyżej rzeczy ;)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Brak ;)
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mógłbym spędzać około 3-6 godzin dziennie. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Weekendy 7-12. Dni robocze 15-20.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Mój staż to około 2 lat. 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Serwer admin na serwerach: 
Jailbreak

 

Aktywność na forum poprawię!

Edytowane przez KalaGamer
Usunąłem nazwy sieci, proszę o nie podawanie nazw sieci na których miałeś admina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda na białym stylu, chyba troszkę do poprawy:

 

 

9o1oUHb.png

 

 

 

+ 10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID Nie podałeś steam ID, a to jest potrzebne.

+ 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Miałeś napisać po prostu TAK lub NIE, a nie podawać i przy okazji reklamować inne sieci serwerów.

+ Nie wiem jak na serwerze, ale na forum jesteś mało znany.

 

Jestem na NIE, głównie przez to podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak

 

Kala jest ogarnięty kulturalny miał admina więc nie było by problemów,gt jest dobre

a na JB potrzeba adminów bo ogólnie teraz gra gdzieś tak z 3 adminów

co do podania nie mam zastrzeżen tylko napisz STEAM_ID (czytaj ze zrozumieniem)

aktywność na forum by poprawił w czasie okresu próbnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności