Skocz do zawartości

skarga esme


419+1

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twoj Nick:419+1
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:esme
4.IP/SID oskarzanego*:nie mam (nawet gdybym chcial to nie mam jak bo mam banna)
5.Data i godzina:dzis tj. 11-22 14;45
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):http://www20.zippyshare.com/v/P1F2AB2y/file.html
7.Opis sytuacji:administratorzy tego serwera nie wykazuja sie zbyt wielka znajomoscia cs1.6 i uwazaja ze kucanie na scrollu to jest ad... a niestety jest to calkowita bzdura gdy moj kolega dostala bana wlasnie za kuc na scrollu zaczalem nagrywac wszystkie swoje gry i nie musialem czekac dlugo na bana za to samo




jak to mozesz byc skrypt skoro ustawiasz normalnie w opcjach?
skoro opcje na to pozwalajaa nic nie majstuje w configu nic nie sciagam robie tyle na ile gra mi pozwala....


2.1. Zakaz używania wszelkich typów wspomagaczy i skryptów.

wspomagaczy i skryptow zgadzam sie tylko zmieniam poprostu w opcjach na kucanie na scroll nic nie sciagam ani to wspomagacz ani skrypt jest to zwyczajna opcja ktora umozliwia mi gra


i tak jak napisales wczesniej wykonuje wieeele skokow ...guzik prawda z kucaniem na scrolu nie robie sie wielu skokow tylko wiele kucniec:) i nie tak jak na spacji bo na spacji trwaja one wieki


no dobra wszytsko pieknie fajnie dziala w ten sam sposb chodz nie do konca ad rozpedza sie bez wzgledu czy jestes w tt na matach przyspieszajacych czy nie naciskasz guziczek i lecisz a moje "ad" rozpedza mnie tylko i wylacznie na matach w tt co widac na demku wiec hmm nazwalbym to takim pol ad a nawet cwierc ad bo musi byc mata i tak powiem ci w tajemnicy ze na ffa tez to sie wykorzystuje if u know what i mean :) aczkolwiek watpie bo skoro uwazasz ze jest to wspomagacz badz skrypt no to sory ;d

 

 

 

 

no niestety umciaczku skok mam na spacji  jest to dr  z AUTOMATYCZNYM BH trzeba by bylo byc  niespelna rozumu zeby skakac na scrollu  widze ze kolejny ktoremu opcje sa nieznane ;d i nie wiem czy czytales wczesniejsze wypowiedzi czy nie ale specialnie dla ciebie i tylko dla ciebie napisze jeszcze raz ze NIC nie wkleialem do confingu nic nie sciagalem    zmienilem jedynie opcje 

 

 

brawo polac temu panu na 5 osob wypowiadajacych sie w tym temacie 3 razem ze mna maja jakies pojecie na ten temat  nie uzylem wspomagacza nie uzylem skryptu ban nie sluszny chyba nic wiecej dodac nie trzeba :) 

Edytowane przez 419+1
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , ban jak najbardziej słuszny.

Skrypt polega na wykonywaniu wieeeeelu skoków na raz lub szybko , dokładnie identyczny efekt ( tylko troszeczkę wolniej się rozpędzamy ) uzyskamy ustawiając kucanie na scroolu ! .

Jest to wspomagacz , który działa na takiej samej zasadzie. Czytaj regulamin :).

Jestem świadkiem , do zamknięcia.

 

 

Jest to uważane za wspomagacz. Nie udawaj teraz , bo przecież sam widziałem jak z tego korzystasz i rozpędzałeś się na bieżni w tt..

 

 

2.1. Zakaz używania wszelkich typów wspomagaczy i skryptów.

 

@419

 

Przepraszam , pomyliłem sie. Działa to na takiej samej zasadzie , jest to uwazane za wspomagacz na dr. !.

Wykorzystywałeś to dokladnie w taki sposob w jaki sie ad wykorzystuje.

Edytowane przez Q♥een Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie rozumiecie o co ta skarga (Semi) ... chyba po to są OPCJE, żeby każdy sobie ustawił je jak chce ty teraz powiedziałeś tak.

 

jak ktos ustawi powiedzmy chodzenie do przodu które jest na W a w opcjach zrobi na Q. to twoim zdaniem to już jest Skrypt lub wspomagacz....

 

 

Tutaj kolega zrobił to samo wszedl w Opcje gry, i zmienil sobie tam Kucanie z ctrl na scroll... 

Nie rozumiem o co tu wgl wam chodzi  :czerwona:

Jeżeli zmiana przycisku w Opcjach to SKRYPTY... to ja jestem Bogiem tej gry :D

 

 

Ummciak a co jeżeli pisze prawdę ?  powiedzmy tak to wyglada na to... ty wejdziesz np na serwer Zombie Mod a mn9 da ci perma za skrypty a ich nie miałeś  a każdy będzie pisał, że mialeś i ban sluszny? jak byś się czuł ? 

 

Skąd taka pewność, że on sobie nie nie dal tylko kucania?

 

To może i ja sobie zmienie z ctrl na scrolla wejde i tez perma dostane? a przyokazji i Maus?  

 

Tylko dlatego, że  zmienilem klawisz w ustawieniach gry? 

 

śmieszni jesteście tyle odm... w tym temacie 

 

Dozobaczenia i powodzenia 419+1 :)

Edytowane przez JC PLAMBYGG AS
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zbindowales jednoczesnie skok i kucanie, na scrolu to daje to efekt jabys mial ad.

Moim zdaniem wkleiles bind na ad i teraz udajesz ze jestes swiety.

Ban jest jak najbardziej sluszny ;)

Edytowane przez Umciaak *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko co gra od siebie daje jest dozwolone to sa serwery a serwer ms swoj regulamin i mamy to co pozwala nam miec serwer nie cs.

Masz mozliwosc uzywania mikrofonu ale za darcie sie przez mikrofon jest ban i mysle, ze koledzy moi i kolezanki bardziej maja na mysli to, ze wszystko jest dozwolone ale z umiarem najwazniejsze to zeby nie przekombinowac.

Gra pozwala nam na wiele ale pamietaj, ze nie na wiecej i pisze Ci to naprawde doswiadczony gracz gry cs 1.6.

Z calym szacunkiem mysle, ze sie jakos dogadacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy wszyscy wiedzą na czym polega auto duck, a więc od tego zacznijmy.

Skrypt na auto duck umożliwia nam zrobienie 100, 1000, czy ile tam w skrypcie jest ustawione kucnięć na sekundę. Na scroolu maksymalnie zrobisz z 10? Góra 20. Oczywiście każdy może to podpiąć pod AD, chociaż ja tak nie uważam. Kucanie na scroolu używane jest powszechnie w CS na każdym modzie i nie uważam, żeby to był wspomagacz na DR, gdyż w samym bh na mapie nic to nie pomaga (tylko maty jak wspomniał 420).

 

Nie zarzucam tutaj winy nikomu, bo każdy uważa inaczej i w tym wypadku, powinno się dodać do regulaminu sprostowanie: czy za to banować czy nie.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest skrypt czyli Hack to czemu można go ustawić w opcjach gry? Wh czy aim to są hacki, a nie można ich ustawić w opcjach gry. Moim zdaniem to nie jest skrypt ponieważ nic nie trzeba pobierać nic włączać tylko sie to ustawia w opcjach gry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jeśli myśleć Twoim tokiem myślenia, to po co w Opcjach jest pozycja "Auto-Aim" (która oczywiście nic nie daje) :)

 

Co do skargi, jest to jakaś przewaga na innymi graczami, ale szczerze to nie jestem pewien, czy powinien być za to ban. Tak jak mówi @[member=One Punch! || Saitama, należałoby dodać do regulaminu, punkt, który zawierałby informacje na temat autoducka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy wszyscy wiedzą na czym polega auto duck, a więc od tego zacznijmy.

Skrypt na auto duck umożliwia nam zrobienie 100, 1000, czy ile tam w skrypcie jest ustawione kucnięć na sekundę. Na scroolu maksymalnie zrobisz z 10? Góra 20. Oczywiście każdy może to podpiąć pod AD, chociaż ja tak nie uważam. Kucanie na scroolu używane jest powszechnie w CS na każdym modzie i nie uważam, żeby to był wspomagacz na DR, gdyż w samym bh na mapie nic to nie pomaga (tylko maty jak wspomniał 420).

 

Nie zarzucam tutaj winy nikomu, bo każdy uważa inaczej i w tym wypadku, powinno się dodać do regulaminu sprostowanie: czy za to banować czy nie.

Zgadzam się z One Punch! || Saitama to nie jest wspomagacz ale nie wiem jak inni :)

Edytowane przez Black-Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypty można rozpoznać po Alias'ach nie bindach. Prawda. jeżeli używamy CTRL na scrollu otrzymamy efekt podobny. Ale działający Tylko na matach i w zwolnionym tepie.

Dla przedstawienia

 

To jest bind o którym wspomniał kolega.

 

bind "MWHEELDOWN" "+duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait"

 

To jest skrypt mylony z Autoduckiem. Jego prawdziwa nazwa to G-Strefe przyjęta już w 2009r.

alias s "say G-strafe script by Pfn3d"
alias +sgstrafe "alias _special ggstrafe;ggstrafe"
alias -sgstrafe "alias _special"
alias ggstrafe "special;wait;+duck;wait;-duck"
bind "X" "+sgstrafe"
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Usunąłem bana.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności