Skocz do zawartości

Podanko na adma


BrzozaBTV

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:Cod 45k2. Nick: BrzozaBTV3. Imię:Kuba 4. Wiek:165. Znajomość Amxx(0/10):7/106. Mikrofon(Tak/Nie): Nie7. Składka(Tak/Nie): Raczej Tak8. Czas spędzony na forum: 27h9. Opisać siebie:Ogarnięty,brzydki,lubiący cs10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:Byłem już tutaj adminem lecz nie miałem na to czasu,ale znów mam i chciałbym znowu być adminem11. Linki do reklam: Zrobię potem,lub wyśle jakiegoś smsa12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; Wchodzę na specta obserwuje go,i robi screna -Gdy ktoś nadużywa micro; ostrzeżenie,potem drugie ostrzeżenie,potem kick,a potem ban 5-15minut -Nadużywa Kultury na serwerze; Ostrzeżenie,za drugim razem ban 5-15minut 13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):NS,ale dzisiaj lub jutro powinienem mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Wiek 15+ (ale z mutacja najlepiej) - Spełniasz wymagania~Mikrofon(nie wymagane aż tak) - Spełniasz wymagania ~Minimum 30 godzin gry na Serwerze - 28h Popraw się :)~Ogar - Nie znam cię na tyle by stwierdzić ~Kultura - Nie znam cię na tyle by stwierdzić ~Obsługa amxmodmenu w jednym palcu - Ujdzie ~Użytkownik pisząc podanie powinien mieć ZERO WARNÓW NA FORUM - Odpracuj warny~Aktywność na forum(nie jest ważna aż tak) - Widziałem cię parę razy ~Oczywiście kreatywność i umiejętność ogarnięcia serwera - Okaże się w trakcie ~Reklamowanie Serwerów - Nie masz reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE- warny- nie grasz na serwie- godzinki na forum też kiepsko - Pkt 12. ? Za aima też zrobisz ss'y ?- byłeś tutaj admem ? Jakoś nie przypominam sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

-Reklam BRAK-http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.128:27331/top_players/?query=BrzozaBTV&Search=Search ^ ^-WARNYNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności