Skocz do zawartości

Propozycja konkursu.


Arczisowkyy.13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Witam.

Zbliża się pomału Euro 2016. Niektórzy to oglądają, lub nie oglądają. Dla tych co oglądają, mam propozycje.

Razem z użytkownikiem Hordax, postanowiliśmy zrobić konkurs o Euro 2016. Polega to troszkę jak Pick challenge, podczas jakiś turniejów CS:GO

Już wam tłumaczę.

PRZYKŁAD: Są 4 grupy: np. w grupie A jest Hiszpania, Portugalia, Holandia i Niemcy. Typujemy np. na Niemcy z 1 grupy, że przejdą z "Fazy grupowej" tam do typowej walki o puchar Europy, np. z Czechami z 2 grupy (oczywiście to są przykłady :)). Kto zna Youtuber'a "IzakLive", zapewne wie, jak się typuje np. drabinkę czy najlepszą drużynę. Kto np. obstawi Polskę (w finale), i Polska wygra, to prawdopodobnie nagrodą (jaką udało mi się uzgodnić z Hordax'em) to VIP na określony czas. Jeśli komuś nie uda się dotrzeć do finału, i np. Postawił na HIszpanię w półfinale i finale, a przegra w półfinale (jeśli jakaś 2, czy większa ilość ludzi) dojdzie do tego "Samego punktu" to będzie takie dodatkowe rozstrzygnięcie, ale już z góry zakładam, że mało kto takiego będzie miał farta i postawi na tą drużynę. Jednym słowem: Kto najwyżej poobstawia swoje drużyny, ma jakąś nagrodę.

Czy to jest płatne?? Nie, nie ma tu żadnej gry o skiny, tylko taki "zgadywanki-cacanki"

Wiem, możecie odrzucić tą propozycję, ale taki konkursik to bardzo fajny sposób na milszą atmosferę na naszych serwerach. Mam nadzieję, że wam się to spodoba.

To już wszystko, wiem że się rozpisałem, ale trochę czasu trzeba w to włożyć :)

.:ArCz58:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Za wcześnie na tego typu konkursy

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności