Skocz do zawartości

[Skarga] Mr.Burger


dostalem bana

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: Cameron Diaz and Celine Dion

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Mr.Burger

4.IP/SID oskarzanego*: macie

5.Data i godzina:17:14 ?

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Logi zobacz czatu. Ale chodzi oto:

[VIP] *DEAD* mr.Burger :  o kurwa, ale smieszne -.-

7.Opis sytuacji: Admin pisał na admin czat, zeby specty weszly do gry. Pozwolilem sobie zazartowac i napisalem, zeby HLTV zaczelo grac. A oto mila odpowiedz admina... tak traktujecie graczy? Uwazam, ze admin nie powinien uzyc slowa za powszechnie uwazanego za przeklenstwo, oraz przez MIKROFON, grozil mi, zebym nie skladal skargi, bo sobie nie pogram "permy ", niestety ale dema nie mam, niespodziewalem sie takiego szantazu. Admin rowniez chwali sie, ze wygrał juz 3 skargi.. miło tak? Czy znow "wygra" i ta?

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.


Edytowane przez Pawel.?
Proszę wstrzymać się od bezsensownego komentowania tematu, to jest dział skarg, a nie pogaduch, jeśli nie mamy nic do dodania, to nie piszemy bezsensownych postów. Informacja dla innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu parodia po prostu, robicie już takie bezsensowne skargi ze masakra... Przestańcie się czepiać o jakieś drobnostki. Widze ze konto zrobiłeś tylko po to aby robić za konfidenta ;)

Edytowane przez kacyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie pewnie domyslacie jest to ta sama osoba, co napisala na mnie dwie poprzednie skargi, nie wiem o co mu chodzi, ale OK.

Moze i mnie ponioslo, nie powinienem tak reagowac za co przepraszam, ale jezeli co napisanie czegos na U@ slyszy sie jakies docinki ze strony tego gracza to nerwy moga poscic.

Co do grozenia banem, to chyba gluchy jestes... Powiedzialem "Nie wiem po co, co chwila skargi o byle co piszesz... Skonczy sie to dla cb tak, ze opiekun da ci bana"

Kolejna sytuacja, chwalenie sie. Napisales, ze ja cie dobrze znam, a gracz KQLY nie wiedzial o co chodzi, wiec mu powiedzialem "Ten ziomek zlozyl na mnie 2 skargi, ktore i tak przegral, a teraz chce zlozyc na mnie 3"

 

P.S.

Ty nie masz swojego życia? Sprawia ci to przyjemnosc? O byle gowno (za przeproszeniem) skargi pisac?

 

Zglaszam sie z prosba do opiekunów, aby po roztrzygnieciu tej sprawy zrobili cos z tym uzytkownikiem, ponieważ (co widac) uwzial sie na mnie i takim zachowaniem jakie prezentuje na forum i serwerze psuje klimat i atmosfere.

 

Dzikuje bardzo, to tyle co mam do powoedzenia czekam na opiekunow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Prośba autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności