Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UBT] SHOKE?


SHOKE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SHOKE
Wiek: 17
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: AmxBans/ Ale chętnie bym nauczył się Sourcebans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 4 lata w cs .6, rok w cs go
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Tak, AmxBans
Ile czasu poświęcasz forum?: Dość dużo, jestem dostępny w tyg. od 15 do 22 i w weekendy od 7-24
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Aimbot, WallHack, Esp
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Tak
Informacje o sobie lub uwagi: A więc mieszkam w województwie Lubuskim, a dokładnie w Świebodzinie. Interesuję się e-paleniem czyli tak zwane "vapowaniem", piłką nożną no i oraz cs 1.6 :D Chciałbym pomóc UBT, po zauważyłem że inni z UBT mają też inne sprawy typu: opiekowaniem się serwerem czy coś tam, a gdy zawsze rano wejdę na forum to zawsze widnieje jakaś prośba o UB. Co by tu jeszcze.... Sądzę że jestem osobą z wielkim poczuciem humoru, co można zobaczyć grając z mną go modzie lub przebywając na TS3 ;D. Myślę że przyda się jeszcze 1 para rąk.
 
Wymagania:
  1. Co najmniej 3 dni spędzonych na froum +
  2. Przynajmniej 50 postów napisanych na forum +
  3. Konto na forum powyżej 2 miesięcy +
  4. Chęć pomagania innym użytkownikom +
  5. Czyste konto (Brak warnów) +
  6. Dobra znajomość regulaminów forum +
  7. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +
  8. Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna) +
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Cię, jesteś spoko i wiem, że byś ogarnął, ale jestem na nie.

Powód ten sam co napisałem w podaniu Buszka, czyli wystarczająca liczba osób na to stanowisko. Szeregowiec w cs:go nie miał żadnej sprawy do rozpatrzenia w tym miesiącu (tak mi się wydaje) w poprzednim coś tam było z 1 albo 2 i to jest maksimum, więc jedna osoba do socure bans wystarczy, a UBT do amx-bans jest 4 czyli M@jki, James0v., ORION, lemiwiki, według mnie to wystarczająca ilość osób potrzebna na to stanowisko. Próśb o ub jest coraz mniej, więc nie ma potrzeby rekrutowania nowych ubt.

To tyle. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE, jest w UBT na razie wystarczająco dużo osób, zgłoszenia są rozpatrywane sukcesywnie. Jestem ogólnie za tym, aby zamknąć na razie może rekrutacje na UBT.

Kiedy nie wejdę to już wszystko jest zawsze zrobione, nie widzę sensu, aby przyjmować kolejną osobę. To zbędne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka argumentacja jak "brak miejsc" jest znikoma bo gdyby było inaczej to żaden z was nie czytałby tego podania. Rekrutacja jest otwarta więc zadaję pytanie, dlaczego nie? Kolejne miejsce mógłbyś zająć jako osoba doświadczona, gdyż tak się określasz. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od parunastu miesięcy nie dałem powodu 'pchasz się wszędzie' , ale to czas aby go użyć. 

Pchasz się na każde stanowisko, myśląc że przy odrobinie szczęścia wpadniesz.

Np. takie podanie na opiekuna , przy 0 wymaganiach prócz wieku - Klik

Jak dla mnie na tym zdaniu mógłbym zakończyć, ale kontynuujmy.

 

Niedawno wróciłeś, i wymóg tych 2 miesięcy powinien odpaść, fakt konto na forum masz od '13 ale rok rejestracji nie robi różnicy, musisz poświecić aktywnością na tym forum aby coś dostać. 

 

wycinek z twojego podania; 

 

Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +

 

 

Informacje o sobie lub uwagi: A więc mieszkam w województwie Lubuskim, a dokładnie w Świebodzinie. Interesuję się e-paleniem czyli tak zwane "vapowaniem", piłką nożną no i oraz cs 1.6 :D Chciałbym pomóc UBT, po zauważyłem że inni z UBT mają też inne sprawy typu: opiekowaniem się serwerem czy coś tam, a gdy zawsze rano wejdę na forum to zawsze widnieje jakaś prośba o UB. Co by tu jeszcze.... Sądzę że jestem osobą z wielkim poczuciem humoru, co można zobaczyć grając z mną go modzie lub przebywając na TS3 ;D. Myślę że przyda się jeszcze 1 para rąk.

No jak dla mnie osoba która problemów z interpunkcją nie ma, raczej nie powinna strzelać takich byków które są w powyższym cytacie. 

 

 

Jestem na nie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności