Skocz do zawartości

Propozycja dotycząca prezentów świątecznych.


Drako

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Mam propozycje aby przez czas świąteczny Administracja, wprowadziła prezenty dla graczy. Czyli mozliwość darmowego VIP'a/klas premium na określony czas świąteczny. Graczy by przybyło trochę,każdy byłby zadowolony. Oczywiście gracze musieliby się upomnieć o to w odpowiednim temacie i według odpowiedniego wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo roboty przy tym ;p

Przy tym roboty nie ma dużo, bo jeżeli miałoby to wejść w życie, to robiliby to opiekunowie poszczególnych serwerów.

A z robotą to wygląda tak... Zgłaszaliby się na pw do opiekunów ze sidem/hasłem na nick po czym opiekun w users.ini musiałby wpisać w przypadku sid'u "STEAM_1:112412546546" "" "zy" "ce" i to wszystko... 

Ale do samego pomysłu nie jestem przekonany, bo i tak coś obiło mi się o uszy, że administracja coś planuje większego, tylko co to będzie? Nikt oprócz nich nie wie :P 

 

p.s być może źle napisałem ten fragment z co się pisze w users.ini, wybaczcie, dawno tego nie robiłem i "luki" w pamięci robią swoje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Drako . Fajny by był pomysł z prezentem dla Graczy.

+ Gracze którzy mają zablokowane SMS premium by mieli okazje zobaczyć co ma vip itd.

+ Więcej ludzi by przybyło

- Za dużo roboty dla Administracji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł jest dobry tyle, że ja bym zrobiła to inaczej. Mianowice takie darmowe vipy/ premki i inne dodatki włączyłabym na serwerze przez święta ale w określonej godzinie np od 19 do 22.  Bo jeśli będą grać to wiadomo, że w godzinach wieczornych, bo przeważnie każdy ma jakieś obowiązki na świeta ect. Więc ja to tak bym wam proponowała zrobić jeśli byście mieli przyjąć tą propozycje. I bez pisania na forum według wzoru prośby o vipa czy premke bo administrator by musiał siedziac przez cale święta przy kompie ;d No taka jest prawda, na dobrą sprawę. 

Edytowane przez Melanjy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności