Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na administratora C3ZI


C3ZI

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick :C3ZI
2. Imię: Cezary
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  5/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/332394
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Cezary, mieszkam w Bydgoszczy. Mam 14 lat, ale jak na swój wiek jestem bardzo ogarnięty. Moją ulubioną grą jest CS:GO. Nie gram w tą grę dla rangi, lecz dla dobrej zabawy. Gram na serwerze od zeszłych wakacji, spędzam na nim codziennie wiele godzin.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać administratorem. ponieważ jestem bardzo aktywny na serwerze, gram w godzinach w których na serwerze grają dzieci krzyczące na czacie głosowym. Nawet po moich ostrzeżeniach robią to dalej, usprawiedliwiając się, że skoro nie mam administratora to nie mam prawa ich uciszać, chciałbym także pomagać serwerowi, na którym tak często gram.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:96766779 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5 h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15:00 - 18:00 i 20:30 - 22:30/ Weekendy 11:00 - 15:00 i 19:00 - 22:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1240 h 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc C3ZI. Często widzę Ciebie na serwerze(codziennie). Masz mikro, mutację oraz jesteś ogarnięty. Pomagasz mniej doświadczonym graczom tylko mało napisałeś o sobie. Masz czas na grę co się przydaję. Skoro teraz jest rekrutacja, chętnie bym Cię zobaczył jako admin. Nie jesteś "toksyczny". Miło mi się z tobą rozmawia. Jest to dobry kandydat na admina ,ale to już zależy od "sił wyższych" :D. Powodzenia! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie jesteś na serwerze co jest Twoim dużym plusem.

 

Kolejnym plusem jest to, że masz duży staż w cs:go i na serwerze

 

Plusem także jest mutacja i posiadanie mikrofonu

 

Minusem oczywiście jest wiek, ale zachowujesz się na starszego niż jesteś, więc nie mam zastrzeżeń

 

Minusem jest brak postów, ale wiadomo łatwo nadrobić, więc luz.

 

No i średnia wiedza sm, ale to opanujesz bez problemu,

 

Ja osobiście widzę Cię na pozycji admina tego serwera, masz moje tak. Nie mam do Ciebie większych zastrzeżeń.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Cezary.

Z przykrością muszę stwierdzić że w moich oczach jest Pan godzien pełnić tak ważna funkcje jaką jest administrator serwera. To co głównie wpływa na moją skromną i jakże nieznaczącą opinie jest to, iż jest Pan jednym z najbardziej aktywnych graczy serwera DR CS:GO. Codziennie widuję Pana, który pomaga nam (administracji) w ogarnianiu tej bandy rozwydrzonych i rozwrzeszczanych dzieci. Kolejnym argumentem przemawiającym na Pańską korzyść jest mianowicie pański staż w Kunter Strike. Jedynym, w moim odczuciu, minusem który mam nadzieje nie neguje wszystkich pozytywnych argumentów jest pański wiek, ale jak sam Pan wspomniał jest Pan wyjątkowo dojrzały jak na swoje lata. 
Podsumowując mój jakże lakoniczny i ubogi w poprawne słownictwo wywód jestem jak najbardziej na tak. Brakuje nam jednego Administratora i wydaję mi się że to właśnie Pan, jest godzien załatać naszą lukę.

Pozdrawiam. Administrator sakowsky.

PS. Składka na tak, bierym go.
 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc panie Ce(Ź)i żeby nie zaczynać źle wymienię twoje plusy:

- Bardzo pomocny i koleżeński 

- Duży staż w CS:GO

- Jakże znakomity mikrofon :D

- Jesteś miły a to się ceni

- Jesteś także ogarnięty i starasz się wprowadzać serwer na jakiś poziom gdy nie ma administracji 

- Kolejnym plusem jest to iż spędzasz na serwerze dużo czasu

Jako nie ma człowieka doskonałego wymienię teraz minusy:

- Wiek,ale mamy już admina w twoim wieku więc nie widzę przeszkód

- SourceBans ale to też idzie ogarnąć 

-mało postów , też da się nadrobić 

Widocznie dominują plusy a minusy da się nadrobić albo przymrużyć na nie oko więc jestem jak najbardziej na TAK.

 

 

 

post-18307-0-71185900-1448890965_thumb.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności