Skocz do zawartości

problem z plynością gry


wiesman

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: (Jakieś sposoby na zwiększenie fps i zmniejszenie pingu  .  Gram od niedawna i próbuje ustawiać jak mówią w internetach ale nic nie daje nie idzie ugrać fps mam około 19 a ping 50 choć na cs 1,6 mam fps bardzo dużo i ping z 20-40. Gra się scina przechodząc na grę , lub jak podczas gry nacisne esc a nawet sie zawiesi ..)


ScreenShot: ( Jeżeli masz to możesz dodać również SS'a )


Inne: sprzęt:


karta graficzna - NVIDIA GeForce 9400 GT 


procesor -Amd Athlon(ym) 64 processors 3500+  2.20GHz    Procesor AMD K8


win 7 home basic 64 bit


ram - 2gb


wydaje mi się że procek słaby


 


 

 


 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcje uruchamiania  mam zrobione 

rozdzielczość zmieniam ciągle nw jaka jest najlepsza raz zmienie na lepsza niby dobrze ale po chwili to samo i z powrotem na wieksza tez dobrze ale po chwili znowu gorzej 

fps w cs 1,6 100-300 skacze 

na go : http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1449180900__2015-12-03_00001.jpg   

 

Zachciało mi sie goła  :help: Chce ktos kupisz ?? 30zł

Edytowane przez wiesman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na tym sprzęcie wątpię, że zagrasz w cs:go na wyższych fps'ach. 2Gb ramu to zdecydowanie za mało jak na GO, a procesor to już w ogóle ledwo zipie jak tę grę włączasz. Wydaje mi się, że nic Ci nie pomoże :c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej ludzi na serwerze tym będziesz miał mniej fpsów, jest to spowodowane generowaniem ruchów modeli. Nie szukaj jakichś magicznych rozwiązań, po prostu masz słaby sprzęt i jeżeli chcesz pograć w cs go, w większej ilości fps + na wyższych ustawieniach to musisz zmodernizować swój sprzęt.

 

Może zyskasz troszkę fpsów:

 

- Najnowsza aktualizacja do karty graficznej,

- komendy w opcjach uruchamiania na steam : -novid -high -tickrate 128 -nojoy -threads 2 -refresh 75 -nod3d9dx

- Wszystkie ustawienia w cs go na niskie / wyłączone z wyjątkiem "Renderowanie wielordzeniowe ustawiamy na: Włączone"

- Te 3 komendy do konsoli:

 

cl_forcepreload 1 - Ładuje wszystko przed wejściem na serwer

bind "shift" "+speed;r_cleardecals" - Przy każdym naciśnięciu shifta (a robimy to dość często bo jest to chodzenie po cichu) będzie usuwać ślady po kulach i krew

bind "CTRL" "+duck;r_cleardecals" - odpowiednik powyższej komendy, tylko przy kucaniu.

 

Masz kartę graficzną NVIDIA więc wejdź w "Panel sterowania NVIDIA" następnie w zakładkę "Ustawienia 3D" > "Wyreguluj ustawienia obrazu, korzystając z podglądu.." i ustaw maksymalnie suwak na "Wydajność".

 

Więcej się zrobić nie da, ewentualnie jakiś fps config, ale tego nie polecam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ram chyba se załatwię a procesor mogli byście poszukac ja nie za bardzo wiem jak (zapomniałem) jak sie szukało lepszego ale pasujacego

Identyfikator sprzętu : ACPI\AuthenticAMD_-_AMD64_Family_15_Model_95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności