Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Question?


Question?;3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Question?

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 17, w Styczniu 18 :).

4. Znajomość AMX (1-10): 9/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak, posiadam.

6. Składka (tak/nie): Tak


8. Parę słów o sobie **: Mam na imie Mateusz, chodzę do liceum. Mieszkam w Warszawie, a dokładniej w centrum. Lubię grać w cs 1.6, cs:go, w piłkę nożną oraz koszykówkę. Mam 2 razy w tygodniu trening piłki nożnej i 1 trening koszykówki, więc trochę mniej czasu poświęcam serwerowi.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jak gram rano (6.00 gdzieś) na serwerze to widzę jak ktoś skraca albo wyzywa i to jeszcze w dodatku dziecko... Więc gdybym miał admina to bym w takim, bądź innym przypadku zbanował ;).

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie posiadam.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Co dziennie gdzieś z 1-2 h. Przepraszam to mało ale więcej nie mogę. Będę nadrabiał to w weekendy.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 5.30-7.00, 17-19 No i czasem 21-22

13. Staż w Counter-Strike 1.6: z 1-2 lat.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem nawet własne serwery.

 

Ja skracałem?? To obejrzyj HLTV, bo nie skracałem.

Edytowane przez Question?;3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne NIE.
-amxbans mówi sam za siebie 
-obrażałeś mnie na serwerze (ban którego nadałem widoczny w amxbansie)
-nie jednokrotnie po wbiciu na serwer gracze na u@ pisali ze skracałeś wcześniej lub uciekłeś bo zobaczyłeś że admin wbił?
Wydaje mi sie ze wystarczajaco argumentow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trudna sprawa z Toba.

Znam Cie nic do Ciebie nie mam mi nie podpadles.

Masz bana za obrazanie z 3 grudnia skracanie, ucieczka z TT w listopadzie odpoqiednio 21 i 19 a reszta za kampienie przy TP czy zabicie przed nowa runda.

To Ci daje duzy minus a ciezko cos Ci dac pozytywnego. Malo godzin planujesz przeznaczac na gre ale godziny nie powinny przwszkadzac (ktos cos daje ile moze jak komus nie pasuje admina odrzuca)

Zeby wypisac Ci minusy duzo myslec nie trzeba a z plusami trzeba sie zastanowic i duzo pomyslec aby sobie cos przypomniec.

Ja w takim razie bylbym na 'MINUS' z opcja taka, ze pograsz sobie jeszcze i zlozysz podanie w styczniu albo po swietach i wtedy sie okaze czy Ci zalezy na pomocy czy wywzszaniu sie. Mysle, ze to dobra opcja i wtedy zobaczymy czy beda jakoes bany czy cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 bany w grudniu, gdzie jest dopiero 7, dzisiaj jeden, a wcześniejszy za obrazę. Nie toleruję obrażania i nie wyobrażam sobie, żeby kandydat na admina, a tym bardziej admin tak postępował, Pobądź z nami dłużej, dawaj dobry przykład i cóż, zapraszam ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności