Skocz do zawartości

Odnośnie próśb o UB.


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako opiekun nie mogę się przyglądać jak gracz mimo napisaniu próśb o UB dostaje odrzucenie. 

Przykładowo ; http://forum.cs-classic.pl/topic/41930-twoj-mistrz-adrian/

Zaraz to bedzie prowadziło zamiast do zachęcenia użytkownika do gry na naszych serwerach i ogl całej sieci, do odejścia. 

Zrozumiałbym jeżeli tak podchodzicie do próśb o UB - profesjonalnie, ale admini podchodzą profesjonalnie do banowania? NIe sądzę.. 

Jeżeli mają być tutaj takie surowe reguły to musimy tą niekompetencje adminów zmienić, 4/5 poleci, zostanie na wszystkich serwerach łącznie 10 adminów, którzy tą wiedze mają, i nie walą ss'ów bądź innych banów 'bo mnie zabil' 'bo mam takie przeczucie że czit' albo 'bo gracze mówią że czit' < Te 3 powody najczęstsze są przy banowaniu. 

 

A zatem moją propozycją jest, rekrutacja adminów od nowa każdego serwera, lub zmiana bezsensownego regulaminu Próśb o UB.

 

 

7. Tematy powinny być zatytułowane (w przypadku ss'ów) "ss'y TWÓJ NICK" lub po prostu "TWÓJ NICK" . Nie tytułować tematów "UB", "ban za nic" itp.

Moja propozycja jak już coś zmieniamy, aby w nazwy tematów dodawać nazwy serwera

1.6

 

COD350; FFa; DR; ZM; COD201; CS:GO MOD; DD2; JB

CS:GO

 

DR CS:GO; DD2 CS:GO; DM CS:GO; 4FUN CS:GO; COD CS:GO; FFa CS:GO; JB CS:GO

 

Także prośba o UB wyglądała by w ten sposób

DD2 SS'y / DD2 Prośba o UB / DD2 nick. 

 

Przemyślcie tą propozycje, bo przez literówke w nazwie zwykle odrzucacie prośbę o UB, a w tym momencie mamy szanse stracić gracza, i jak mówiłem wyżej o niekompetencji adminów, jeżeli taki gracz jest non stop banowany to się odechciewa grać na sieci. I jak ja zwykle traktowałem gracza, 1 na wage złota, sieć jest duża odejdzie jeden przyjdzie duży Tak? ale ten 1 może wspomóc sieć, kasą lub zmienić sieć jako admin i wyżej + i zaprosić ludzi. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa była poruszana w admin roomie i ma być wykonywany dokładnie właśnie punkt, który opisałeś.

 

(7. Tematy powinny być zatytułowane (w przypadku ss'ów) "ss'y TWÓJ NICK" lub po prostu "TWÓJ NICK" . Nie tytułować tematów "UB", "ban za nic" itp.)

 

-_- odpisał, że " Podbijam i przyklejam, od teraz będę to dokładnie sprawdzał. "

 

Po to jest ten punkt by był porządek, a to z nazwami serwerów jest zbędne, ponieważ punkt z nazwą serwera znajduje się już w samej prośbie.

Jeżeli ktoś jest niedorozwinięty i nie potrafi zobaczyć jak dokładnie ma złożyć prośbę o UB to jest tylko i wyłącznie jego problem. Może chociaż dzięki tym punktom nauczą się czytać, a mają już tak niemiłosiernie prosto to wszystko wytłumaczone, że szok.

 

"Zaraz to bedzie prowadziło zamiast do zachęcenia użytkownika do gry na naszych serwerach i ogl całej sieci, do odejścia. " - Czy troszkę za bardzo nie dramatyzujesz?

 

"'bo mnie zabil' 'bo mam takie przeczucie że czit' albo 'bo gracze mówią że czit'" - A to już tyczy się tylko i wyłącznie Administratorów serwerów, gdzie powinni być bardziej pilnowani i rozliczani ze swojej pracy, bo jeżeli dochodzi to takich sytuacji jakie opisujesz no to coś jest nie halo.

 

 

@EDIT: Ja osobiście odrzucam podania, gdzie jest coś mocno zmienione, albo w ogóle nie ma nicku, jednak skoro już jeżeli kara się kogoś za nieodpowiedni tytuł, to każdego powinno się traktować równo na tym samym poziomie.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy przedstawione konkretne cele, a dokładnie właśnie ten cytat: "7. Tematy powinny być zatytułowane (w przypadku ss'ów) "ss'y TWÓJ NICK" lub po prostu "TWÓJ NICK" . Nie tytułować tematów "UB", "ban za nic" itp."

Admin może zrobić ss'y w przypadku PODEJRZENIA, więc jak widzisz nasze zadania trochę się różnią.

Tak jak Szeregowiec napisał, we wzorze zostaje wpisany serwer, ponieważ ani nam, ani adminom jest zbędne umieszczane to w temacie, zaś nick owszem i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podpunkt dotyczący tytułowania jest dość głupio napisany według mnie.

Mamy tam napisane, że w przypadku ss'ów należy tytułować tematy ss'y + nick, a w przypadku bana sam nick.

Według mnie sam zapis tego podpunktu powinien się zmienić, na 7.Tematy powinny być zatytułowane "twoim" nickiem, wtedy prośby o ub nie byłyby tak często odrzucane, a gracze mieliby większą swobodę. 

Podział na serwery, to nie na tą sieć, bo nie mamy tutaj przydziału ubt, do poszczególnych serwerów. A i wtedy większość próśb byłaby odrzucania wciąż z tego samego powodu co teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Co do odrzucania tematów, to od dzisiaj każdy członek z UbTeam będzie miał za zadanie wskazać błąd użytkownika i pokazać mu regulamin gdy jego prośba o UB zostanie odrzucona.

Każdy z graczy ma się nauczyć tego regulaminu i go przestrzegać, a UbTeam ma pomóc, a nie utrudniać im życie.

 

Co do prefiksu z nazwą serwera, odpada, jest we wzorze informacja o serwerze i to powinno na razie wystarczyć.

 

 

Więc w skrócie, UbTeam przy odrzucaniu tematu ma pomóc graczowi, wskazując jego błąd i pokazując mu dodatkowo regulamin by nie popełnił kolejnego błędu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja została przyjęta.

Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności