Jump to content

Może jakieś wyjaśnienie.


white#
 Share

Recommended Posts

Witam.Dostałem niedawno ostrzeżenie mam już 1/2 i mogę stracić admina. Ja nie chcę tego i pewnie inni też.Powody tego postu:1.Powinny być dowody a nie jeśli ktoś sobie napisze coś i odrazu mam ostrzeżenie2.Błędy się zdarzają3.Przyznaje się do zmiany mapy bez zrobienia vote ale to był przypadek. Zdarzyło mi to się tylko raz.4.Zawsze ogarniam serwer przed cziterami5.Udzielam informacji do kupna premium, super premium, VIP6.Można powiedzieć, że lubią mnie na serwerze bo nikt mnie nie wyzywa i miło można porozmawiać7.Jeśli ma zostać to ostrzeżenie to niech piszą, że zmieniam mapy bez vote.8.Proszę o usunięcie tego ostrzeżenie ponieważ moim zdaniem jest one nie zgodne z prawda.Pozdrawia white#

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, błędy zdarzają się najlepszym. Ostrzeżenia? Nie wiem po co ktoś je pisał. Nie mam żadnych zastrzeżeń i dużo innych osób o pracy White, pomaga w każdej sytuacji jaka jest na serwerze i każdy z nas nie chce stracić takiego admina jak White, tyle ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez sie nie zgadzam z Tym co pisza gracze, ktorzy maja jakies problemy. White# jest bardzo dobrym adminem, nie powinien dostac ostrzeżenia przez jakiegos 10-ęcio latka..Ja rozumiem, że zmienil mape bez vote, ale zdarza sie.. Innym adminom tez moze sie cos takiego przytafić i napewno sie przytrafia.Tak czy inaczej jestem po stronie White# :)Chcial bym aby ten problem zostal jak najszybciej wyjacniony.ps. Zwróćcie uwage. że niema żądnych dowodów m.in od graczy.Pozdrawiam Kabza :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zmiany mapy bez vote, no ludzie jak wy gracie po 30 razy dziennie rasta, pozniej jeszcze dochodzi z 45 westwood to ja dziekuje.... Mnie tutaj krew zalewa jak wy przedluzacie te mapy, non stop jedno i to samo gracie..

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines