Guest ~BoCiK~ Posted February 14, 2013 Share Posted February 14, 2013 Może by zrobić coś takiego że można by było przenosić Lvl. z klasy na klasę bo Np. Jak ktoś gra Majorem a chce Grać Amadeuszem to musi zaczynać od nowa .Dużo osób narzeka że nie można wymieniać się perkami i też by można zrobić "Wymianę Perkami" .Co wy o tym Myślicie?Bo ja myślę że to są dobre pomysły.Tylko z ty przenoszeniem to trzeba Limit dać Np. 10k i nie więcej. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted February 14, 2013 Root Share Posted February 14, 2013 NieNa start masz 5k,a ja nie będę wchodził na serwer i przenosił komuś poziomu ^^Gwoli ścisłości nie ten dział Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts