Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][skarga] Ruda Ślaska


doktor hajs

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: `doktor hajs.-
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Ruda Ślaska
4.IP/SID oskarzanego*: brak
5.Data i godzina: 09.12.15 12:35
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1512091213-de_dust2-1449659580-1449661080.zipod 22:00 http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1512091239-de_dust2-1449661140-1449662700.zip poczatek mapy pierwsza runda chyba nawet+ przejrzyjcie logi + Swiadek koronny Mc Burger
7.Opis sytuacji: Witam bardzo serdecznie :) W skrócie- Poczatek rundy biegłam z respa TT przez dolnego trupa na srodek. Zabilam dwie osoby na respie CT. Slyszalam kolejna osobe wiec zaczekałam na respie CT- zabiłam go, a tu nagle kick "afk". Wchodzac ponownie na serwer zapytałam dlaczego dostałam kicka i dostałam odpowiedz, ze resp do 1:30. Wszystko ok gdyby nie to, ze bedac w TT dostałam upomnienie za stanie na respie CT.... Potem dostałam bana na 5 min za to, ze Ct rashowało i byłam poza w sumie juz respem z powodem "resp TT". Nie chodzi mi o tego bana, tylko o bardzo dziwne i niezrozumiale dla mnie zachowanie Szanownego Pana Admina. Wszystko jest pokazane na demku + zobaczcie logi :D. Najbardziej chodzi o to, ze admin sie odgrazal na y@@ nie majac racji. Pozdro
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak świadek koronny "mówię jak jest" ~ Mariusz Max Kolonko

Niestety, ale byłem jednym z tych osób, które Hajsik zabiła po skróceniu środka :(

Po chwili od zabicia mnie dostała kicka "afk" będąc terrorystą na respie ct...

Nie wiem o co adminowi chodziło, ponieważ po powrocie Marty ten dalej się upierał, że ona była na respie TT ^^

 

Rundę (albo kilka rund) później (kto by to liczyl?) Hajsik dostała już nie kicka, a bana na 5 minut (czym groził jej admin chwilę wcześniej) po sytuacji, która wyglądała tak:

- Jakiś bot o nicku piotrek miał pakę.

- CT skróciło i wbiło na resp TT.

- Ten bot z paką kampił na respie

- Hajsik schowała się na skrzynce (ten taki zeskok jak się idzie na B)

- I nagle BOOOOM!! BAN!!! "resp TT do 1:30"...

Drogi adminie po pierwsze tam już (z tego co ja wiem) nie ma respa, a po drugie ona pilnowała paki (co moim zdaniem powinna wtedy robić, żeby ta gra jakoś wyglądała).

 

Moim zdaniem kicka/bana/slay powienien dostać gracz z paką, a nie Marta, która powinna robić to co robiła

 

(Streszczyłem wam demka xd)

 

Pozdrawiam HOT DOG :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znasz Regulamin ?  Nie myśl że cię nie obowiązuje !  Dostałaś bo stałaś na respie tt do 1:20 jak nie mniej  . 1 razem upomnienie kickiem 2 razem bylo chyba 1:09 to ci napisałem ze jeszcze raz to leci ban na 5 min i pozniej znowu byłas wiec ci dałem na 5 min i  to ty mnie wyśmiałaś i ubliżyłaś coś ze mam zacząć myśleć tak jak bym nie myślał !!

 

Burger co ty możesz wiedzieć ? jak grałeś ! a ja na specu ciągle byłem i ssy robiłem i wywalałem co są afk i  kampienia i rash  .

 

 

Pewnie sie znacie, lubicie i jeden z drugim pomówienia robicie . Ale ok biore to na klate ! Jak bedziecie dalej łamać regulamin a już dużo razy was upomniałem to już nie będzie 5min . Będę ja skargi pisał Admin który daje przykład innym gracza jak łamać regulamin i jak  Admina  wyśmiać, ublizyć a na końcu skargę napisać . Pozdrawiam i miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, ale pisałam do Ciebie wiec automatycznie musialam stac w miejscu. Zwrocilam nawet na to uwage, ze w tym momencie stoje przy respie, bo Ci odpisuje. Nie ublizylam Ci tylko napisałam "ze chyba masz problemy z mysleniem ". Jezeli Twoim zdaniem stanie blizej trupa niz respa to resp TT z ktorego ostatecznie wybieglam 1:32, bo Ct zaczelo skracac, a jakis typek z paka zamulil... Zreszta nie ma sensu z Toba rozmawiac widzac Twoja skladnie.. Skarge mozecie zamknac. Nie ma sensu :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kick bezpodstawny był, bana nie widziałem może ślepy jestem albo pomyliłem demka bo wrzuciłem od razu 2 do folderu ;) 

Ostrzeżenie słowne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności