Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skarga esme


419+1

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:419+1
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:esme 
4.IP/SID oskarzanego*:nie mam 
5.Data i godzina:12-10 21;13
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):
7.Opis sytuacji: gralem sobie na serwerze  jakis gracz dostal bana  bo napisal ze h@ to dziecko napisalem ze  w sumie to sie nie pomylil bo jakby nie patrzec 14 lat to jeszcze dziecko  esme odpisala ze nie ma 14   i zebym zachowal kulture czy cos takiego odpisalem pardal 15 hardzik mnie poprawil "pardon" na to ona zebym nauczyl sie jezyka obcego jak chce go uzywac wiec spytalem i poprosilem zeby mnie nauczyla i dostalem bana ;d  za brak szacunku  co jest z jednej strony zalosne a z drugiej smieszne  
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

 

sprowokowalem czym?  z strony admina nie brzmialo  arogancko  ze jak nie umiem jakiegos tam jezyka to mam sie nie wypowiadac  a jak poprosilem zeby mnie nauczyl to juz jest prowo?  

 

 

 skrocienia czasu? ten ban jest poprostu smieszny najpierw byly auto ducki ktore okazaly sie scrollami a teraz jakies marne prowo   kolejny raz  ta sama sytuacja siedze marnuje swoj cenny czas na pisanie jakis durnych skarg   podsumowujac jednym slowem PORAZKA 

 

ahh tak semi.. zabawa sie rozkreca   moj drogi  znawco csa ktory uwaza ze scroll to skrypt   moglbys mi wskazac badz zacytowac  w ktorym momencie sprowokowalem ? 

 

akurat  mnie twoje odczucia co do mnie  srednio mnie obchodza  nie jestesmy znajomymi  jestes mi zupelnie obca i obojetna osoba ( tak tak jestem introwertykiem  zeby zaraz nie bylo ze to kolejne prowo) pelnisz funkcje admina  uczucia zostawiasz obok oceniasz sytuacje obiektywnie a nie przez pryzmat odczuc odnosze sie do konkretnej sytuacji w ktorej cie nie sprowokowalem a dostalem bana na dzien

masz jakies ssy jak ci non stop docinam z ad bo cos mam pustke w glowie i nie moge sobie przypomniec 

 

no pytam o ssy bo ciezko mi jak kolwiek ustosunkowac sie do sytuacji ktorej nie pamietam

 tak zachowac szacunek masz racje nie uzylem wulgaryzmu nie obrazilem cie  nie powiedzialem kompletnie nic zlego    a w ktorym momencie zabraklo szacunku z mojej strony jak powiedzialem ze masz 14 lat czy jak poprosilem o korki z angielskiego? 

 

 

dobra dobra  prowokujesz docinasz kpisz  zadalem jasne pytanie i oczekuje jasnej odpowiedzi ale spokojnie spytam inaczej  co cie rozzloscilo to ze napisalem ze masz 14 lat czy ze chce korki  bo nie wiem nawet dopisalem prosze  "dorotka naucz mnie PROSZE" specialnie tak zeby bylo milo i przyjemnie zastanow sie moze to ty mnie zmusilas  zebym traktowal cie jak niedorozwinietego bezmozgiego bachora? hmm? z ta mysla cie zostawiam 

post-18826-0-88938600-1449779102_thumb.png

post-18826-0-89365200-1449779109_thumb.png

Edytowane przez 419+1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słuchaj, ale ty wstawiając te ss'y przyznajesz się że prowokowałeś admina, co jest regulaminowo zabronione, i karane banem. 

Także na tym już można skończyć.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi, że się wypowiem ale moim skromnym zdaniem, cały ban, oraz jego długość jest śmieszna. Nie widzę tu prowokacji z tym, że wstawił te ssy. Brak szacunku hm..  Stwierdzenie "dorotka naucz mnie proszę" nie jestem w stanie porównać do prowokacji... 

Skarga sama w sobie jest trochę dziwna, jednak uważam, że słuszna, a z drugiej strony raczej bym pisała prośbę o skrócenie bana lub go usunięcie. Wybaczcie nie widzę tu jako osoba trzecia przewinienia ze strony gracza. 

 

Esme napisałam jasno wybaczcie, ze się wypowiem. Tak nie gram na serwerze, ale powiedziałam swoje zdanie wobec dowodów które przedstawił. TYle na temat.

Edytowane przez Melanjy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym skutecznie prowokowałeś , powinieneś się cieszyć że dostałeś bana tylko na 1 dzień ! . 
Co więcej powinieneś zostać zbanowany permanentnie , ponieważ aktualnie grasz z innym nickiem na aktywnym banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Melanjy nie grasz na serwerze, nie znasz sytuacji to proszę zanim się wypowiesz zastanów się naprawdę dobrze. A nawet jeśli to nie sądzę, abyś znajdowała się przy jednej z takich sytuacji.

 

Byłam przygotowana na tą skargę, to nie jest pierwsza taka prowokacja. Cały czas traktujesz mnie jakbym była przedszkolakiem bez rozumu, pisząc ironiczne teksty, po prostu ciągle mi docinasz. Naprawdę długo się z tym wstrzymywałam, ale każdy ma swoją cierpliwość. Poza tym ciągłe upominanie mnie żebym Cię przypadkiem nie zbanowała za ad już jestem ciosem poniżej pasa i jawną prowokacją. Nie mam zamiaru się tutaj z Tobą kłócić. Ban jest jak najbardziej słuszny i nic nie zmieni mojej opinii i odczuć. 

 

Regulamin jasno wskazuje że nie mogą zostać urażane uczucia innej osoby i należy zachować do wszystkich szacunek, poza tym po co mi ss, jak są logi? tam znajdzie się wszystko, jeśli tak bardzo nie wiesz gdzie pisałeś takie rzeczy to zajrzymy do logów i tyle

 

Prowokujesz mnie, traktujesz jak niedorozwiniętą, a uwierz, taką nie jestem. Od kiedy kpienie sobie z kogoś jest oznaką szacunku? Nie pozwolę sobie wchodzić na głowę.

 

Ja również nie zamierzam się tutaj kłócić, po prostu teraz nie zgrywaj takiego aniołka i tyle. Nie wiem co chcesz tym osiągnąć, mimo że chyba myślisz, że zmieniając nick z 419+1 na 418+2 oraz SID, to nikt nie jest na tyle inteligentny, żeby zauważyć, że wchodzić na serwer na aktywnym banie i masz takie same IP...

Edytowane przez Esme
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności