Skocz do zawartości

MINI FRAGMOVIE


smiglo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ,

Jest to mój pierwszy filmik. Liczę na rady co zmieniać co poprawić. Jako , że pierwszy raz mam styczność z montowaniem chciałbym byście mi pomogli co i jak.

 

 

 

Pozdrawiam. Piona ! :)

Edytowane przez Pawel.?
Przeniesiono z Galeria > Wasze prace do Counter Strike Global Offensive > Filmy. Proszę pamiętać o tworzeniu tematów w przeznaczonych do tego działach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest oki po za tym , że muzyka kompletnie mi się nie podoba i nie pasuje.
Głośność gry , jak strzelasz z tego kałacha to uszy na słuchawkach niszczy ^^ , po drugie zbyt zagłusza muzykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady. Biorę się już za to poprawki.

 

Myślałem stworzyć sobie jakieś intro na początku takie 10 sec. W jakim programie mógłbym to zrobić jest możliwość w sony vegas to ogarnąć ?

Edytowane przez smiglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady. Biorę się już za to poprawki.

 

Myślałem stworzyć sobie jakieś intro na początku takie 10 sec. W jakim programie mógłbym to zrobić jest możliwość w sony vegas to ogarnąć ?

Tak w vegasie jest możliwość :) , będzie to taki zwykły wstępniak przed filmami.

Więc polecam ci już bardziej adobe premier pro / adobe after effects i na początek jakiś template intra.

Template to projekt wykonany przez kogoś udostępniony publicznie , w którym tylko i wyłącznie podmieniasz tekst na swój nick i masz naprawdę świetne intro. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w vegasie jest możliwość :) , będzie to taki zwykły wstępniak przed filmami.

Więc polecam ci już bardziej adobe premier pro / adobe after effects i na początek jakiś template intra.

Template to projekt wykonany przez kogoś udostępniony publicznie , w którym tylko i wyłącznie podmieniasz tekst na swój nick i masz naprawdę świetne intro. :)

 

Poratujesz linkiem do programu bo mase jest ale bez aktywatora ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc trochę po majstrowałem z innych akcji i wyszło coś takiego :)

 

 

 

 

Jeden problem w 3 akcjach ucieło mi po fragu nie wiem dlaczego ...

Wrzucałem kilka razy ponownie a za każdym razem tak samo na kompie normalnie ...

Edytowane przez smiglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności