Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]SKARGA


Semi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3: Semi.

Godzina + data zdarzenia: między 20-21 2015-12-12

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: Grzechu

Opis sytuacji: Po prostu nie da się już tego znieść , nadużywa rangi admina!. Nie szanuje prywatności wchodzi sobie na zablokowane/z hasłem kanały robi to po raz kolejny z tego co wiem 
to był już upominany nie raz o to. Proszę coś z tym zrobić bo naprawdę nie da się już tego znieść. Jestem poważnie zdenerwowany.

Dowody: Świadkowie!. (jeśli będą mieli jaja się wypowiedzieć za przeproszeniem)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowody: Świadkowie!. (jeśli będą mieli jaja się wypowiedzieć za przeproszeniem) - izi ;)

 

 

Wchodzi na kanały prywatne jak chce kiedy chce. Posiadam chanell admina i nie mam go prawa wyrzucić? Co to ma znaczyc? Kim ty jesteś?

A straszyć banem możesz kolegów ze szkoły  :pije:

 

@Umcia dokładnie tak było i dokładnie tak powiedziałem bez kulruty bo ja sie z nim nie będę bawić. 

Niektórzy mnie wołają na tsa żeby go wywalić z priv kanału bo nie wiedza jak to zrobić XD Mu trzeba prosto z mostu powiedzieć tak jak Umcia napisał bo innego wyjścia nie ma :) Stawia opór potężny wojownik

Edytowane przez Omєga *
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, podpiąć się do tego co opisał , Semi . Powiem tak jeśli chodzi o obowiązki tzn dodawanie rang, kanałów itp nie można zarzucić mu nic, ale jeśli chodzi o nadużywanie praw, to faktem jest że Grzegorz, bardzo przesadza , nie da się pogadać, bo zawsze wejdzie wtedy kiedy nie potrzeba, i jest to niesamowicie irytujące doda, sobie miejsce jeżeli nie może wejść itp. W dodatku nie czyta opisów. Pozdrawiam.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, są sytuacje, że pyta czy może wejść, ale są też takie, gdzie rozmawiam z kimś na kanale, i mam limit oraz hasło, i nagle wbija Grzechu. No trochę za przyjemne to nie jest. Nie mogę mu zarzucić, że nic nie robi czy coś, bo jeśli chodzi o kanały, rangi to nie mogę mu nic zarzucić, aczkolwiek wbijanie na kanał, gdzie rozmawiam z kimś to za fajne nie jest :)

 

@Edit. I nie pisze tego, zeby Grzechowi dowalić, ale po prostu troche to nie jest zbyt komfortowe :)

Edytowane przez Marina.! <3
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym Grzecha chciał udupić czy coś, ale fakt nie jednokrotnie wbija na kanał np. sytuacja z dziś siedzimy sobie na kanale PRYWATNYM z Omegą i Bongosem czty.Vaito, i wbija taki Grzechu na kanał. Omegson mu mówi "wyp* z kanału bo gramy", a Grześ od razu nas banem straszy i wymienia ptk. regulaminu co my nie możemy. Gdzie w regulaminie team speak 3 jest napisane że administrator ts'a może wejść sobie od tak na kanał, jeszcze raz podkreślę PRYWATNY i straszyć banem?

 

@Omega *

To że jest administratorem nie znaczy że wszystko mu wolno ;)

 

@Edit.

Pozwolę sobie zacytować coś z regulaminu

 

 

 

 

  1. Każdy kanał nie posiadający hasła, staje się kanałem publicznym do którego może wejść każdy.

 

W naszym przypadku był to kanał z hasłem.

 

 

 

 

 

5.Administrator musi znać regulamin i go przestrzegać. Powinien świecić przykładem, być osobą kulturalną, pomocną, opanowaną, zrównoważoną, obiektywną w podejmowanych działaniach.

Edytowane przez Umciaak *
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Żadna osoba z przywilejami nie ma prawa ich wykorzystywać, więc jeżeli ktoś sobie nie życzy by dana osoba wbiła na jego kanał, to nie można tam wchodzić.

To są kanały prywatne, jeżeli jest tam hasło, to nikt nie może tam wbić bez zgody, no chyba że jest to kryzysowa sytuacja, ale jeżeli właściciel kanału nie życzy sobie tego by dana osoba tam siedziała, np: admin, to musi on go opuścić w trybie natychmiastowym, nie może tam wchodzić lub siedzieć i przeszkadzać.

 

Skarga słuszna, nie ważne czy to admin, s.vip czy nawet vROOT (akurat go nie ma), osoba z przywilejami tego typu nie ma prawa wchodzić na kanały osób prywatnych bez ich zgody. 

 

Grzechu otrzymuje tylko ostrzeżenie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności