Skocz do zawartości

[WAZNE]Zebranie adminow/graczy FFA CS:GO na TeamSpek3


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Chciałabym zrobic zebranie dla graczy, a Przede wszystkim administracji serwera na TeamSpeak3 w najbliższym i jak najszybszym czasie ~ nawet jezeli większość jest w stanie to dzis wieczorem.

Chciałabym bydo konca nowego tygodnia 20.12 a nawet wczesniej odbyło sie to zebranie gdyż teraz bedą święta i mało osób bedzie miało czas.
Temat bedzie poruszany odnośnie serwera i to spotkanie bedzie miało wpływ na dalsza przyszłość tego serwera wiec jezeli sa stali gracze ktorym na serwerze zależy, a juz nie wspomnę o administratorach to mam nadzieje ze wszyscy sie pojawia.

Z miejsca prosze mojego zastępcę Kasie o rozgłaszanie tego tematu przede wszystkim wsród administratorów serwera jak i w miarę możliwości na samym serwerze.


Pod tym tematem prosze wpisać:
Swoj nick
Czy jestes adminem/graczem
Podac najjbliższa lub najbliższe daty/pory dnia kiedy macie wolny czas oraz termin ktory mieści sie w terminie do 20.12



Mam nadzieje, ze moge na was liczyć i znajdziecie mysle, z 10 minut które bedą miały spory wpływ na losy serwera.

 

 

 

_________________________________

 

Dzisiaj o 19:05 na TeamSpeak 

 

IP: 

ts.cs-classic.pl

 

 

Kanał:

0xy4wc.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prosze o rozgłaszanie dzis o 19:05 na teamspeak na kanale Administacja ffa3 mapy

 

______

 

Dziękuje każdemu kto przyjdzie i prosze poinformować innych

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick:|ODS| Cr34T1v3

Czy jestes adminem/graczem:ADMIN

Podac najjbliższa lub najbliższe daty/pory dnia kiedy macie wolny czas oraz termin ktory mieści sie w terminie do 20.12:NA TYGODNIU TO TYLKO CZWARTEK ;/ W GODZINACH WIECZORNYCH NA WEEKENDZIE PIATEK I SOBOTA CALA DLA WAS EWENTUALNIE WTOREK OD 12 DO 14 ALETO NIKOMU CHYBA NIE PASUJE

 

Wez bo sie przestraszylem i myslalem ze wszystkich serverow :D

Edytowane przez CREATIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności