Skocz do zawartości

Dyskryminacja??


Tarcza Szmato

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś około godziny 19:20 Na mapie inferno Admin White# Napisał że dziękuje za skargę i że mam "Przeje...".A na kolejnej mapie kilka minut póżniej napisał żeby podpisywać się pod postem o zniesienie ostrzeżenia, co wydaje mi się wręcz przekupstwem!!!Admin powinien dbać o pożądek i sprawiedliwą grę znajomi to znajomi ale bycie adminem moim zdaniem zobowiązuję.Oto dowódSsy:http://speedy.sh/7ZFCP/Pulpit.rarPozdrawiam Mlody1910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było do Ciebie ten wie do kogo a słowem, że ma przej..... to miałem na myśli, że go nie lubię coś z tym dziwnego? Przez jakiś czas z nim rozmawiałem na mikro i było ok aż tu nagle skarga ze raz zmieniłem mapę czyli on jest takim (fałszywym) kolegą. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie dziekuję ;]Pozdrawia white#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale jak dla mnie to slowa "u mnie masz przeje..."sa do mlodego1910...moge sie oczywiscie mylic xD.moje skormne zdanie... white# ograniasz jak pisze sie na u@ i to jest duzy plus!!wiem ze powiecie ze popieram mlodego bo to brat ale ja sam gralem na serwie jak zmieniles mape na westa bez wote. sadze ze jesli tak jak teraz bedzie robione wote czy zapytanie o zmiane bedzie ok gdyz osobiscie nic do zadnego admina na tym serwie nie mam.poprostu panowie wiecej dystansu do siebie i bedzie zajebis***atmosfera na serwie :Dpozdrawiam all Nusiak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności