Skocz do zawartości

MeXuu kiedyś MeX_Pl :D


MeX_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem was przywitać z powrotem :D

Proszę tu są moje prace: Uwaga daje prawie wszystko bo mam już trochę prac, ponieważ chcę wam pokazać mój postęp i co na pewno będzie nie raz zatrzymanie się ;) prace będę dawać po jednej by mieć co dawaj systematycznie :) w końcu nie ma zawsze czasu na robienie nowych prac, życie prywatne też jest :) Bez ględzenie z początku będę podsyłał kilka prac z samym napisem:

 

639_ciekawy_napis.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

299_lodowy_podpis.jpg

 

Jutro dam ostatnią grafikę z samym napisem, a później lecimy z "prawdziwymi pracami" oczywiście będę dawać wszystko co ostatnio zrobiłem więc będą gorsze i lepsze, ponieważ się uczę jak już napisałem wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za dużo do oceny ;/. Jeśli chodzi o styl to nie mój. 
Dodaj jakąś pracę na które nie ma samego tekstu tylko jest w nim np. jakiś render/jakieś nakłady typu ccs'y 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semi ja wiem, że tu dużo nie ma do oceny ale postanowiłem wstawiać wszytko po kolei co robiłem ostatnio.

Nie musicie pisać, że ten lewy miecz jest do dupy bo ja o tym wiem. Już dawno to robiłem ale mi się wydaje, że zamiast pędzlu użyłem gumki O.o oczywiście to są moje pierwsze prace od baaaardzo długiej przerwy przy programie co i tak nic nie potrafiłem robić więc błędy się zdarzają 

 

792_bounty_hunter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

784_assasin.jpg

 

Mówiono mi, że ten napis nie pasuje. Moim amatorskim zdaniem dobrze jest, no ale jestem amatorem dlatego staram się zapamiętywać błędy :)

Oczywiście przepraszam za ten kwadraciki małe w tle jak się dobrze przyjrzycie są one spowodowane z bym za bardzo powiększeniem pędzla, dowiedziałem się o tym po skończeniu pracy :/

Edytowane przez MeX_Pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuj prace do pliku .xcf/.psd (wtedy zawsze możesz je otworzyć i edytować ponownie). 
Render mogłes jakoś rozmazać by się lepiej wtapiał. Tak napis moim zdanie też nie pasuje. 
Praca jakby nie było na amatora to nawet nawet ^^ widać że coś robisz bo co niektórzy tylko tekst potrafią dodać. 
Czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję też na pliku .xcf tylko prawdę mówiąc wolę się brać ciągle za inne prace ale na przyszłość zaplanowałem sobie poprawić wszystkie prace :)

Kolejna Praca już trochę więcej czasu trzeba było poświęcić przy tym :)

257_planety.jpg

 

Widzę, że jak tutaj wrzucam to widać, że źle są wycięte góry będę musiał to poprawić. Nie widziałem tego, ponieważ u siebie w folderze jest trochę w mniejszej rozdzielczości i nie było tego widać.

 

Woda jest wycięta z nad morza i wklejone zostały góry reszta to jest moja robota, oczywiście wycieniowałem troszkę tą część wklejoną bo była za jasna.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei wpadła w oko ta praca:

257_planety.jpg

 

 

Po prostu jest fajna, dobrze prezentowałaby się na pulpicie jako tapeta, za nią masz dużego plusa, reszta trochę gorzej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą próbę manipulacji grafiką to hoho niczego sobie ^^ 6/10 ta rzeka troszkę pali w oczko ale reszta jak najbardziej.
Logo hmm jeśli całe robiłeś sam to 8/10 ale wydaje mi się że dałeś sam tekst , jeśli tak to nie ma tutaj zbyt wiele do oceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą próbę manipulacji grafiką to hoho niczego sobie ^^ 6/10 ta rzeka troszkę pali w oczko ale reszta jak najbardziej.

Logo hmm jeśli całe robiłeś sam to 8/10 ale wydaje mi się że dałeś sam tekst , jeśli tak to nie ma tutaj zbyt wiele do oceny. 

Cała praca jest moja. Kolega z gry gadał mi, że pewnie przez tekst będzie każdy myślał, że tylko tekst wkleiłem ale zapewniam, że cała praca jest moja robiłem za pomocą tutka do którego mogę nawet dać linka ;) ale jak mówię wg mnie tekst pasuje ale to AMATORSKIE zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle zwykle nie ma na co oks zawiesic no to z tymi planetami jest super reszta 7/10 naciagniete ale jest dobrze. Rob dalej swoje az wkoncu zalapiesz jakis dobry rytm. Daje Ci plusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za te pozytywne komentarze jak i negatywne ;) człowiek się uczy na własnych błędach tylko, że jak na razie nie będę się wam chwalić moim postępem (mam nadzieje, że postępem ;D), ponieważ zamierzam teraz się pouczyć też czegoś innego w programie nie tylko grafiki od zera. Mam w planach teraz pobawić się z efektem obrazka z wychodzącą twarzą itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności. W celu odblokowania tematu pisz PW.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności