Skocz do zawartości

Powrót?


MeX_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was chce usłyszeć wasze zdanie co do powrotu do cs1.6

Jeszcze po przerwie 2 letniej chyba + pół roku gram w cs:go ale jak pewnie wiecie cs:go jest bardzo denerwujący, ponieważ często się dzieje jak się dzieje ;) a mianowicie uparte ruski, cheaterzy, trollerzy> jeśli można tak odmienić słowo troll :)

 

I tak pomyślałem by pobrać cs 1.6 ale nwm czy dałbym rade w to grać bo dawno nie miałem styczności z taką grafiką jaką ma własnie ten counter-strike ;) i tu teraz oczekuję waszej odpowiedzi co byście na moim miejscu zrobili ? jak myślicie dałbym rade tak się przyzwyczaić do tej grafiki?

 

Może to głupie pytanie bo skąd możecie widzieć czy dam rade grać w to ale tak waszym zdaniem co byście zrobili na moim miejscu? :D

 

Dziękuję za wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dla mnie 1.6 umarł, ze względu na to, że e-sport został wycofany w tej grze. Gram po to w gry, żeby stanowiły wyzwanie i były rywalizacją, w 1.6 już nie po rywalizuje, bo w żaden sposób otwieranie na serwerach w 1.6 nie daje mi satysfakcji, a mixów nie opłaca się grać bo nic z tego nie ma.

 

Mnie tam CS GO nie denerwuje tyle, że ja gram z piątką dlatego nie ma trollów, rusków, a cheaterzy zdarzają się bardzo sporadycznie, nie wiem. Gram na globalach i jakoś często tam cheaterów nie widzę (może taki fart). Zawsze pozostaje, ESL, Faceit, Cevo, ESEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem orzełka, w tej chwili mam szeryfa i powiem, że ja często coś trafiam na dziwnych typów, może to mój osobisty pech no nwm ;DD

 

Ale ja widzę co napisałeś o cs 1.6 o to muszę się bardzo grubo zastanowić czy mam zamiar zagrać w cs1.6 

 

Dziękuję jeszcze raz za wypowiedź :) prawdopodobnie zostanę przy cs:go w końcu, że kilka meczy grałem praktycznie na cheaterów to nie znaczy, że będę też ciągle grać ;) troche to była taka desperacja z tą myślą, no ale... jak tu wytrzymać jak chyba 3 mecze z rzędu grałem na cheaterów i to takich perfidnych co się nie starali chować O.o wmawianie, że mecz mi zwrócą tylko niech bana dostanie nie daje mi satysfakcji bo gram po to by mi sie miło grało a nie dla rangi ;) no zobaczymy czy wytrwam na tym cs:go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem orzełka, w tej chwili mam szeryfa i powiem, że ja często coś trafiam na dziwnych typów, może to mój osobisty pech no nwm ;DD

 

Ale ja widzę co napisałeś o cs 1.6 o to muszę się bardzo grubo zastanowić czy mam zamiar zagrać w cs1.6 

 

Dziękuję jeszcze raz za wypowiedź :) prawdopodobnie zostanę przy cs:go w końcu, że kilka meczy grałem praktycznie na cheaterów to nie znaczy, że będę też ciągle grać ;) troche to była taka desperacja z tą myślą, no ale... jak tu wytrzymać jak chyba 3 mecze z rzędu grałem na cheaterów i to takich perfidnych co się nie starali chować O.o wmawianie, że mecz mi zwrócą tylko niech bana dostanie nie daje mi satysfakcji bo gram po to by mi sie miło grało a nie dla rangi ;) no zobaczymy czy wytrwam na tym cs:go.

To nie twój osobisty pech, tylko valve ma coś do uczciwych graczy, zamiast karać oszustów to karają tych co próbują grać dla relaksu. Też mam takiego pecha, że każdy mecz to gra przeciwko haksom, można dyskutować, czy ktoś oszukuje, jak się stara ukrywać, ale tak jak napisałeś, na MM mało kto się ukrywa, bo przecież nic im nie grozi.

Mecze raczej nie są zwracane, gdyby tak było to spokojnie miałbym lema może suprime, że gracz czituje i demko to potwierdza nie znaczy, że ten ktoś dostanie VACA, a mam potwierdzenie, że można nabić tysiące godz. cały czas czitując, nie obawiając się o Bana.

Moi znajomi też się śmieją, że grając ze mną zawsze trafiają się cziterzy, np. oni beze mnie grają 5 meczy i 4 wygrywają i w żadnym meczu nie wyzywają nikogo od haksów, w momencie kiedy Ja się pojawiam na 5 meczy wygrywamy 1-2 i w każdym jest chociażby 1 cziter.

Sam zastanawiam się nad powrotem do Sourca, bo Ja z tamtąd się wywodzę, więc jeśli masz się zastanawiać to wracaj do cs1.6, bo skoro też dobiera ci w CSGO idiotów jako przeciwników, to szkoda się męczyć i tracić przez tą grę i jej twórcy zdrowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam GO , ale w niego nie gram.
Brakuje mi tego klimatu z 1.6 , za dużo rage plejerów.
I całkiem inna mechanika gry ;x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam GO , ale w niego nie gram.

Brakuje mi tego klimatu z 1.6 , za dużo rage plejerów.

I całkiem inna mechanika gry ;x.

Jestem podobnego zdania. 

 

Co więcej, w cs'ie jeśli jest ogarnięty serwer (przez adminów), to cheat'ów i dzieci piszczących przez mikro nie uświadczysz. Wiadomo, obie gry nie są, nie były i nie będą idealne dzięki swoim bugom, oraz cheaterom, lecz sam grając w cs:go nie miałem tej frajdy co w 1.6, bo w 1.6 jest po prostu (według mnie) lepsza atmosfera, w szczególności na serwerach klasycznych typu DD2, FFA, gdzie nie ma dzieci (aż tyle). 

 

Co do grafiki, to naprawdę kwestia przyzwyczajenia, jest i to duża różnica, ale z czasem przestanie Ci zależeć tak bardzo na wykwintnym obrazie gry, gdy poczujesz chęć ponownego grania w nią :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba ktora jest za 1.6 chociaz w GO widze pozytywy to jednak 1.6 nie umrze.

Cs 1.6:

-od niego wszystko sie zaczęło,

-klimat,

-na serverach only steam cheterow jak na lekarstwo,

-mixy dalej sa,

-latwiejsza wedlug mnie do ogarniecia :)

Cs:go:

-mozna zarobić,

-sa turnieje,

-gra jest rozwijana (na lepsze na gorsze ale jest)

-czy cos jeszcze? :/

Jak dla mnie 1.6 nie umrze w tym dziesięcioleciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności