Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Domellenel Podanie na Admina


Domellenel

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Domellenel

2. Imię:Dominik

3. Wiek:23

4. Znajomość AMX (1-10): 3

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie):tak(vip)


8. Parę słów o sobie **:Cóż, mieszkam w niewielkiej miejscowości pod Warszawą, którą zna pewnie każdy większy fan cs-a - Nasielsku :P Studiowałem informatykę i mechatronikę. Obecnie pracuje. Moje zainteresowania to gry komputerowe(zwłaszcza o post apokalipsie), ASG, czytanie książek i ogólnie militaria.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać administratorem z kilku powodów. Pierwszy to jednak chęć zdobycia "sprawności". Lubie sobie wyznaczać cele i konsekwentnie do nich dążyć. Drugi to sama możliwość pomocy innym graczom(w przypadku nagminnego łamania regulaminu). Osoby na serwerze pewnie już mnie poznały ze strony strażnika regulaminu - staram się stosować do niego i pouczam innych w tym. Niestety mam słabą znajomość AMX-a, ale przecież każdy kiedyś zaczynał i się uczył - liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:NIE

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-3h dziennie w dni wolne, 3-5h w dni pracujące(mam zróżnicowany grafik)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze od 1h do 4h, Weekendy może z 2h

13. Staż w Counter-Strike 1.6:7 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Pawel.?
Poprawiłem Ci link do GT.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracza znam jeszcze z serwera ZM, bardzo miły, rozgadany oraz przestrzegający regulaminu był i wątpię żeby się coś zmieniło w tej kwestii.

Jestem na tak, duża aktywność, składka, bardzo ładnie rozbudowane podanie oraz wiek, który potwierdzał niejednokrotnie na serwerze ZM. 

Zygi możesz na niego stawiać, ogarnięty człowiek.

 

p.s Pozdrowienia od Dark Z Rises (Darek z brazzers), o ile jeszcze pamiętasz ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak 
+Zabawny

+wiek
+ Ciągle go widzę prawie na serwie 
amx szybko ogarnie tak samo miałem ja :_ 

aa do Question?;3 Ty wgl się nie wypowiadaj bo nawet nie grałeś  na jb i wgl cb nie widzę więc  jak go możesz oceniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności