Skocz do zawartości

Galeria sztuki snexiego ^^


Rekomendowane odpowiedzi

pre_1457044281__cr7.jpg Nocne grafikowanie :D Oceniać! :v

Też lubię grafikować po nocach :D

Ogólnie nie jest źle, ale Ronaldo za bardzo przeciągnięty co bardzo psuję pracę :(. Do teksturki, kolorystyki itp nie mogę jako tako się przyczepić.

Czekam na więcej :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_1457044281__cr7.jpg Nocne grafikowanie :D Oceniać! :v

Kolorystycznie dobrze wyszło, daje 10/10 za CR. 8)

 

pre_1457193728__zombie.jpg

Sygnatura dla Maus'a :D

 

Całkiem spoko Ci wyszło, dam 8/10. Może znawcą nie jestem, ale moim zdaniem robisz coraz lepsze prace :) Tak trzymaj! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie łączenie mi się podoba. Kolorystyka jest trochę tak jakby "wyblakła", ale może to był Twój zamierzony cel. Nie wiem. Ogólnie praca całościowo ze sobą współgra, więc mi się podoba. Wybacz, że się tak czepiam, ale chciałam być szczerza :D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygna fajnie Ci wyszła, tak jak napisała Weronika prosta bez zbędnych elementów, ale dobrze się to wpasowało.

Avek też CI świetnie wyszedł, lecz to nie jest to o czym myślałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_1459261939__chory_szit_w_chuj.png Pierwszy raz robiłem coś z gfx pack'iem, on miał 800 mega, a photoshop już nie wydalał XD Trochę słabo napis wtopiony ale nie miałem pomysłu na więcej :v

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pierwszy bardzo słabo napis widać, ale i tak ogromny plusik, że próbujesz się czymś innym bawić :)

Sygna dla Taliona nie została wstawiona, a szkoda, bo jest świetna :( Avek już troszeczkę gorzej.

W avkach dla chocko nie podoba mi się kolorosytyka odrobinkę, ale nie jest źle ogólnie w nich.

Sygna dla Nessi jest przeciągnieta, ale Gigi i tak ratuje wszystko ( jest za ładna ._. ), więc mi się podoba :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności