Skocz do zawartości

Ranga VIP - kolor


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Mam do Was pytanko odnośnie nowej rangi. Chodzi oczywiście o VIP'a, ktory będziesz możliwy do zakupy przez użytkowników na forum.

 

Otóż potrzebuje waszej pomocy z wybraniem koloru do tej rangi. Proszę was oto byście skomentowali każdy z obrazków, ktore wstawię poniżej i na końcu wybrali ten, który jest najlepszy (będę ukrywał zbędne komentarze).

 

pre_1450789393__vip_ziel.png   - Pierwszy obrazek

 

pre_1450789379__vip_roz.png  - Drugi obrazek

 

pre_1450789355__vip_mor.png  - Trzeci obrazek

 

 

Zapraszam do komentowania.

 

Gdy zdobędę wystarczającą liczbę komentarzy, zadam kolejne pytanie

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_1450789355__vip_mor.png  <---- Ta dla vipa

 

A mam pytanie, może użytkownik miesiąca mieć swoją rangę? 

Np. w tym kolorze:

pre_1450789379__vip_roz.png

Czy odpada? 

 

 

#edit

 

Nie no spoko, tylko tak z ciekawości się zapytałem :D

 

Tak jak wcześniej napisałem 

pre_1450789355__vip_mor.png <- Ta to jest wygryw po mojemu. 

 

 

 

 

P.s: Well done Besi po raz kolejny ;)

 

 

#edit 

 

No masz... Ślepy jestem xD teraz doczytałem, że do każdego trzeba komentarz... 

 

pre_1450789393__vip_ziel.png <--- Ta według mnie nie pasuje do całego forum, nie że jest brzydka (bo nie jest), ale po prostu nie odpowiada mi (osobiście) 

 

pre_1450789379__vip_roz.png <--- Ten obrazek... Jakby była ranga vip'ka (tu dla kobiet), to by pasowało, bo to bardziej taki "dziewczęcy" (tak wiem co myślicie...) kolor, dlatego tez mi nie odpowiada

 

pre_1450789355__vip_mor.png <--- Ta ranga jest bardzo ładna, najlepsza, bo nie tylko pasuje pod całą estetykę forum, ale również jest przyjemna dla oka i odróżniająca się w znacznym stopniu od reszty, jak wyżej napisałem po prostu "wygryw" 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 pre_1450789393__vip_ziel.png   - Pierwszy obrazek

Jak dla mnie zbyt odróżnia się od kolorów innych rang, ogólnie ładny jednak nie zbyt mi pasuje do forum.

 

 pre_1450789379__vip_roz.png  - Drugi obrazek

Ładny ale wydaje mi się, że faceci będą się wykłócać, że mają "różową" range bo nie oszukując trochę pedalsko by to wyglądało xD

 

 pre_1450789355__vip_mor.png  - Trzeci obrazek

Jak najbardziej tak - kolor ładny, nie za jaskrawy. Oryginalny kolor a za razem nie wyróżnia się aż tak bardzo :) Jestem za tą propozycją :)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę czytać ze zrozumieniem, prosilem o skomentowanie każdego obrazka, a nie podanie jednego z nich ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama już to mówiłam Karolowi, ale dodam jeszcze raz

pre_1450789379__vip_roz.png - Sam w sobie mnie się podoba, lubię różowy, ale właśnie to wygląda jak róż, a nie "kolor skóry" (chyba, że ktoś za dużo na slonku był xD )

 

pre_1450789393__vip_ziel.png - Niby okej, ale biały napis jakby wtapia się w to troszeczkę wraz z gwiazdkami i nie współgra ze sobą

 

pre_1450789355__vip_mor.png - Sama również wybrałabym ten, nie za jasny, nie za ciemny kolor neutralny dla obojga płci i gwiazdki tutaj nie zlewają się, VIP widoczny i pasowałby do wyglądu forum

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_1450789393__vip_ziel.png - Nie pasuje jakoś, ta zieleń + biały napis to jednak nie to.
pre_1450789379__vip_roz.png - to jest róż? z początku myślałem ,że to jasno czerwony :D Męska część Vipów ( Ta z mniejszym poczuciem humoru ) by się gniewała z takiej rangi ( Zaznaczyłem Męska Część z mniejszym poczuciem humoru ) chodź tłem są podobne do tej np. ( http://prntscr.com/9h7woo) jak i chyba wielu innych.

pre_1450789355__vip_mor.png - Ten oto obrazek wygrał życie, mianuje go swoim padawanem i będę go nauczał ciemnej strony mocy  :giggle:

Edytowane przez TheGumiS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_1450789393__vip_ziel.png - Ten napis nie pasuje do Koloru tła jak się na niego patrzy to trochę niedobrze się robi. :sick:

 

pre_1450789379__vip_roz.png- To jest Róż !?!?!? Bardziej wygląda na połączenie mdłego czerwonego z bielą.  ^_-

 

pre_1450789355__vip_mor.png- Idealny kolor nie za jasny nie za ciemny napis widoczny. Jak dla mnie ten obrazek jest najlepszy!  :oklaski:

Edytowane przez Black-Hunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_1450789393__vip_ziel.png- Nie bardzo, ponieważ jest to kolor dla junior moderatora, tak to nazwe.! (Czyli jest zielony, a zielony maja moderatorzy, lepiej NIE)

pre_1450789379__vip_roz.png- Nastepnie ten tez bedzie sie mylil z girl troche.

pre_1450789355__vip_mor.png- No a ten z adminami

Co jakby bylby to kolor JASNY FIOLETOWY (wiem podobny do stalego bywalca, ale w sumie byly by to podobne przywileje czy nie?)

Oczywiscie to jest propozycja ode mnie, jezeli nie ma mozna innych kolorow niz ten co ja zaproponowalem, to wybralbym juz ten pre_1450789379__vip_roz.png

 

 

 

@edit

 

SzeregowiecPL i Question?;3

Wy czytac nie umiecie? Mieliscie napisac opinie o WSZYSTKICH, a nie o jednej.! Prosilbym pewnie razem z Karolem, zebyscie zedytowali swoje posty i napisali opinie o wszystkich kolorach-ramkach.!!!

Edytowane przez Funny358
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoje życzenie


 


pre_1450789393__vip_ziel.png- Nie podoba mi się, taki jasny, przypomina i rangę "moderator"


pre_1450789379__vip_roz.png- Brzydki, myli mi się z rangą "dziewczyna"


pre_1450789355__vip_mor.png- Najładniejszy, fajny kolorek  8)  8)  :ninja:  :ninja:


Edytowane przez Question?;3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1 - Najlepszy jak dla mnie. 

#2 - Odpada. Straszny kolor

#3 - Drugi po zielonym. Kolor ładny i napis widoczny

 

Może czas odświeżyć wszystkie plakietki? ;)

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zielony kojarzy mi się z moderatorem , więc dla mnie odpada.
2.Brzydki odcień , ciemniejszy czerwony kojarzyłby się z administratorem , więc również odpada.
3.Najładniejszy i najbardziej pasujący.
To tylko moje zdanie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

pre_1450815393__bez_tytulu.jpg

 

Efekt końcowy, uprawnienia dodane.

Zostało mi jeszcze sprawdzenie czy wszystko będzie się prawidłowo usuwać gdy ranga zniknie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał szeregowiec
Koszt - ? 
Co może/przywileje - ? 
Jak z kosztami i co ile trzeba wpłacać - ? 
Czy każdy może go otrzymać (chodzi o użytkowników  , którzy mają warny/złą sławę , ponieważ byli banowanie - ? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak...

O koszt sie pytali.!

Przywileje tez.!

Czy bedzie jakis konkurs zeby tego vip'a mozna bylo dostac za darmo???

Bedzie mozna go kupic zeby odpracowac warna?

Gdzie bedzie mozna go kupic?

I czy bedzie dla wszystkich?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to skoro mam pytać odnośnie rangi, to jaki koszt, co zawiera w sobie, na ile jest i od kiedy będzie dostępna?

To tak, nad kosztem się zastanawiam, ale będzie on dość niski, lecz sama ranga będzie na jakiś czas. Wszystkie pieniądze z tego będą szły na opłatę forum, a dodatkowe zarobki z tego będą przeznaczone na konkursy lub opłatę reklam serwerów (będzie temat z osobami, które wpłaciły, więc wszystko będzie odkryte, nic nie będzie ukrywane).

Dzisiaj ukaże się spis rzeczy, które zawiera w sobie ta ranga.

To zależy na ile dana osoba te rangę wykupi.

Będzie dostępna najprawdopodobniej dzisiaj.

 

 

Dokładnie tak jak napisał szeregowiec

Koszt - ? 

Co może/przywileje - ? 

Jak z kosztami i co ile trzeba wpłacać - ? 

Czy każdy może go otrzymać (chodzi o użytkowników  , którzy mają warny/złą sławę , ponieważ byli banowanie - ? 

Tak jak wcześniej, koszt nie został jeszcze ustalone, ale będzie to na pewno maksymalnie 7,38 zł/miesiąc, chyba to będzie dobra kwota i nie będzie dużej liczby osób z taką rangą.

Zostaną dzisiaj podane.

Co miesiąc.

Raczej nie będę sprzedawał tej usługi osobom, które np: kiedyś miały bana za coś i zostały odbanowane.

 

To tak...

O koszt sie pytali.!

Przywileje tez.!

Czy bedzie jakis konkurs zeby tego vip'a mozna bylo dostac za darmo???

Bedzie mozna go kupic zeby odpracowac warna?

Gdzie bedzie mozna go kupic?

I czy bedzie dla wszystkich?

O właśnie, dobre pytanie co do tego jak dostać go za darmo,

Ranga ta będzie możliwa do zdobycia w konkursach, a także w różnego rodzaju akcjach. Czyli jeżeli ktoś będzie się starał na forum, będzie robił coś dobrego dla forum/sieci, otrzyma te rangę na dany okres i będzie mógł po prostu dalszą pracą sobie "przedłużać" jej ważność.

Pytasz czy ta ranga pozwoli Ci odpracować za darmo warna? Jeszcze nie wiem czy będzie można nim odpracować warna, ale na pewno będzie można zmienić nick samemu lub przez temat za darmo.

Trzeba będzie się wpisać w danym temat, a kod podrzucić mi na PW. Chodzi oto by wszystkie osoby, które zaplaciły, były wpisane w temat, wtedy nie będzie żadnych wątpliwości co do tego, kto wpłacił, kto nie, i ile tam mniej więcej na tym zarabiano (niektórzy lubią wchodzić komuś w portfel, więc będą mieli wszystko jasno napisane).

Tak jak wspomniałem wcześniej, rangę będzie mógł uzyskać każdy kto nie otrzymał bana na sieci (chodzi o osoby, które dostały bana, a potem UB, po jakimś czasie)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja została przyjęta.

Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności