Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - FunnyGun


Funny358

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: FunnyGun
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 15
4. Znajomość AMX (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon: Jest
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/FunnyGun/193.33.177.166:27015/
8. Parę słów o sobie **: Jestem Mateusz mam 15 lat.! Lubie grac w piłkę nożną i siatkową. Lubie słuchac różnych piosenek (oprócz metalu i rocka xD ) Mieszkam w Płocku i chodze do gimnazjum.! (Tak jestem gimbusem xD).! Mam poczucie humoru i jestem człowiekiem bez wad xD
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcialbym pomóc administratorom, poniewaz nie raz widze jak nie ma admina na serverze a ludzie lamia regulamin.!!!
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: #5 FunnyGun STEAM_0:0:119463835  78.154.70.101  Steam  ZmienneIP
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myśle że 2-3h może nawet więcej poświęce. (wiem ostatnie dni moje byly tragiczne ale musialem poprawic zagrozenia.!!!)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 10-22
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 7 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Edytowane przez Funny358
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Moze gt masz dobre, ale nic poza tym.

Jestes chamski, niekulturalny, podły.

Twoje wszystkie posty sa spamem/wypowiedziami na servach na ktorych cie nie widzialem, twoje odpowiedzi na podanie nie sa twoja ocena tylko ocena innych a ty do nich dobierasz argumenty (ktore pewnie wyczytales na forum).

Dodatkowo dochodzi klamstwo w podaniu.

Nie i w tej sytuacji prosze o warna dla osoby wyżej.

Drogi Kolego u dołu.

Zaczynam grac na servie looknij sobie posty funnego i zobaczysz ze wpierniczal sie w sprawy 201 jak i adminow tak i servera

Edytowane przez CREATIVE
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że można dać tobie 2 szansę, 

Rozmawiałem o tym z Blackiem na ts'ie i obaj uznaliśmy tak samo, że się poprawiłeś. Tzn?

Kulture opanowałes.

Jesteś częściej na forum

Oraz zmieniłeś  w 3/4 swoje zachowanie podczas gry jak i rozmowy z nami na ts'ie

Podsumowując widzę, że ci zależy.

 

Mam nadzieję, że się nie pomylę.

 

Jestem na Tak.

 

 

Panie. 

CREATIVE, Proszę pana o to, żeby pan się nie udzielał na tych serwerach na których pan nie gra.

skąd możesz wiedzieć jaki on jest jak z nim nie grałeś? 

tak wgl. powinieneś dostać już z 50 warnów za wypowiadanie się tam na temat podań gdzie nawet nie grasz ! ( nabijasz posty )

Edytowane przez Pawel.?
Obydwoje się uspokójcie. O warnach decyduje regulamin/moderatorzy, a nie użytkownicy. Ma prawo się wypowiadać pod podaniami, tak samo jak i ty, więc nie wiedzę większego powodu wszczynać dyskusje (tym bardziej w podaniu) na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności