Skocz do zawartości

Klasa Wytrenowany Snajper (P)


k3_

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że jest to klasa premium ale nie dość, że ma AWP 1/1, gdzie występuje tylko jeden item 1/1(knife) to dodatkowo AutoBH, niewidzialność(dość dużą) i widzi wszystkich niewidzialnych graczy. WTF> to pierwsze co pomyślałem. W końcu to CoD mod czy co innego, bo z tak napompowaną klasą się jeszcze nie spotkałem. Rozpoczynam temat w dyskusjach aby każdy mógł się wypowiedzieć. Osobiście wnioskuje o zbalansowanie tej klasy do poziomu innych premek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta klasa jest nowa i pracujemy nad nią.

Ale 1/1 AWP to nie przesada, a norma w premium. Przesada to by była gdyby klasa normalna miała 1/1 AWP.

Niewidka nie jest za mocna. Może zabierzemy jej widzenie niewidzialnych.

Pamiętaj, że to jest PREMIUM.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ta klasa jest moim zdaniem w porządku. Ta klasa posiada 1/1 z awp i to, ze widzi niewidzialnych. Z tego co widzę nie ma za dużo niewidek, ale i tak klasa posiada coś mocnego i coś słabego. W tym przypadku jest to glock.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie niewidkę, to zróbcie jedną klasę premium, która jest niewidzialna na kosie (dajmy na to. Na 350 się sprawdziło) i jedną klasę zwykłą, do sapera możecie dać, tylko z tego widziałem to takiej klasy nie ma, gdzie są one standardowe, szkoda, szkoda. Przy starcie tego serwera, myślałem, że będzie to CoD na którym warto zawiesić oko, tyle że trzeba nad nim pracować i pracować bo jest naprawdę mierny.

Odniosę się teraz do Snajpera [Premium], tutaj już samo 1/1 powinno starczyć tej klasie, statystki głównie tworzą zainteresowanie klasami, więc również mogłyby być edytowane, pod względem broni dodać coś na krótki dystans, nie wiem... M4 i coś takiego wystarczy takiej klasie, ona nie powinna być w ogóle pompowana do ideału bo to nonsens.

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zapraszam do odpowiedniego tematu, klasa zostanie edytowana.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności