Jump to content

Aktualności #3 [Luty]


Pomarancza

Recommended Posts

Witam :)

W kolejnych aktualnościach chciałbym poruszyć parę tematów :)

 

1. Warny. Wiele z was dostaje warny. Nie Myśląc o tym że pisząc krótkie , zwięzłe , bezsensowne posty zostawiacie po sobie złe wrażenie oraz warny za naszą głupotę. Jak ? To proste :) Dajmy przykład przy podaniach. Wiele z was pisze Na NIE, Nie czitujesz, Nie nie ogarniasz . A przecież nasz administrator napisał ogłoszenie o tym że to zalicza sie do nabijania sobie postów. Chciałbym przypomnieć co napisał Paweł.

Więc tak odpowiedzi typu

"Nie ma składki,na nie"

"Na nie,powody wyżej"

"na nie"

 

Będą karane warnem,admin jest za darmo,a pisanie że powody zostały podane są bezsensowne i będą od dzisiaj karane

 

 

2.Nowy Serwer.Chciałbym powiadomić was o nowym serwerze, którego nie ma jeszcze na forum. A gracze na niego przybywają z reklam.Jest to serwer [FFA+BF2] - Jest to serwer, który jest jak zwykły FFA tylko że dodane są do niego rangi oraz Odznaki dzięki, którym dostajemy jakieś bonusy typu niewidzialność na nożu oraz Wiecej HP. IP do naszych serwerów znajdują się tutaj

[FFA +BF2]---> 31.186.85.10:27074

[CoD 45000lvl][NOWY SEZON] ---> 31.186.82.128:27331

[XPRO DeathRun EXPMOD] --->31.186.85.10:27057

 

3.Współpraca z firmą cs-adv.tk Jest to automatyczna reklama swojej sieci CS. Można tam zakupić daną liczbe reklam do ,którego serdecznie zapraszam :)

 

4.Nowe giazdki rang. Dnia 2013-02-10, 23:01 zostały dodane nowe gwazdki do forum :) Tutaj macie linka do obejrzenia lub skorzystania http://www.cs-classic.pl/viewtopic.php?p=37166#37166

 

Dziękuje serdecznie za zobaczenie i przeczytanie :) Serdecznie zachęcam do komentowania i zostawiania piw oraz swoich opini :)

Dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

pauulyn, ehe. twoj serwer? a o mnie to sie zapomina. dobra niech bedzie twoj bo ja to blip i ja sie nie licze :). a co do aktualnosci to przyda sie nowym forumowiczom. bo raczej stali bywalcy wiedza wszystko co zostalo tu napisane.
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy