Skocz do zawartości

VENIO


GoPe

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: GoPE

2.Nick admina/gracza który zawinił: Venio

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 17-20

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): swiadkowie gracze 45k

6.Opis sytuacji: Był aim oczywiście Venio "spróbował" dac mu bana. Pisałem mu na u@ by dał mu perma albo kick żeby bak się wczytał. On Uciekł i zostawił serwa na którym aimer grał. 10 min czekania a venia nie ma. Uciekł bo nie umiała dac bana.!!!

 

Proszę o odebranie admina osobie która nie umie dawać banów oraz która ucieka gdy jest cziter!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ja się wypowiem pisali na u@ że gościu ma aima chciałem dać odrazu perma Nie mogłem mu dać ponieważ już był zbanowany więc dałem mu ss Teoretycznie powinno go wywalić ale nic to nie dało więc mu dałem kicka i wtedy poszłem na forum dopytać się co i jak to nie moja wina że znów weszedł Teraz już wiem co i jak Każdy uczy się na błędach A jeśli wam nie pasuje że jestem adminem to proszę bardzo mogę odejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoPe nie widziałem tego zdazenia ale jeżeli Vienio dal mu kicka i faktycznie mial juz bana to skarga jest niesluszna. Zostawiam to buzce ale z tego co wiem to dochodziły mnie słuchy, że Vienio radzi sobie calkiem nieźle więc nie wiem po co ta skarga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności