Skocz do zawartości

Nonsensy


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Ct mówi polecenie "Po otworzeniu[...] macie bezruch pod tylnią ścianą waszej celi z założoną czapką...

 

 

Przez to rozumiem, że mam być pod tylnią ścianą w bezruchu a nie, że nie mogę od niej odejść. 

Więc gdy odwoła mi bezruch nie ma prawa mnie zabić bo do cholery nie powiedział "macie nakaz bycia pod tylnią ścianą celi do mojego odwołania".

 

 

Kolejny absurd "do mojego odwołania i nie"

Jedni mówią do odwołania, inni mają to gdzieś.

 

Informacja jak jest na innych JB, 

do mojego odwołania znaczy, że rozkaz obowiązuje aż Ct go odwoła

zaś jeśli nie wypowie on "do mojego odwołania" to rozkaz znika tuż po wydaniu kolejnego

 

 

Może zacząćby tak stosować to?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojej pierwszej uwagi, jak najbardziej masz rację, trzeba to zmienić, prowadzący powinien wydać jasny rozkaz czy nakaz "macie nakaz bycia pod tylną ścianą celi" .. Gro osób tak robi.

Co do drugiej nie jestem w pełni przekonany, że tak powinno być, moim zdaniem jest to bezsensu.. Ale jak najbardziej szanuje Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to bez sensu to w takim razie po co wgl mowicie "do mojego odwolania" skoro jak nie powiecie tego to i tak uznajecie, że musicie odwołać? W takim razie ten dodatek nie ma sensu

 

EDIT down:

taki szczegół za, który jedni zabijaja a inni nie

 

bo jeden powie "no czego nie wstałeś? przecież kucanie nie było do mojego odwołania"

 

a w innym przypadku "ruszyłeś się, a nie odwołałem totalnego bezruchu" pomimo, że nie dał go do odwołania.

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie mówię xd To jest taka drobnostka każdy wie o co chodzi.. To ma być dobra zabawa a nie jakiś obóz przetrwania.. Nie czepiajmy się takich szczegolow ;)

Edytowane przez `DreeZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zazwyczaj ja robie te słynne "macie totalny bezruch przy tylniej ścianie..." ale praktycznie nigdy nie odwołuje wszystkich nakazów i zakazów :P To po primo. Po secundo po co miałbym mówić, że macie totalny bezruch pod tylną jeżeli mielibyście po odwołaniu samego bezruchu latać po celi(wielu vipów tak robi). Ciężko się to ogarnia. Jak zacząłem innych tym cisnąć to nagle większość wie o co chodzi i już nie lata jak popierdzielony utrudniając prowadzenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest za problem? Mówisz "macie totalny bezruch pod tylnią ścianą celi do mojego odwołania i  nakaz bycia pod tylnią ścianą celi do mojego odwołania" i nawet jak odwołasz to nikt się nie ma prawa oddalić od ściany nawet gdy odwołasz totalny.

 

Mogłem Cię źle zrozumieć bo nwm co miałeś na myśli w 100%

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności