Skocz do zawartości

[Poradnik] Jak wyrzucić gracza, kiedy nie ma admina?


Question?;3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak w temacie, czyli jak wyrzucić gracza, kiedy nie ma admina?:

 

1. Wchodzimy w konsole (~)

2. Piszemy komende vote.

3. W konsoli wyświetlą nam się gracze na serwerze

4. Jak chcemy wyrzucić kogoś z serwera, np. Kat - wpisujemy w konsole vote69 (przy każdym nicku podany jest "vote")

5. Następnie piszemy na say żeby to wpisali w konsole i wtedy wyrzuci tego typa.

 

Dobry sposób kiedy na serwerze jest citer ;)

 

Pozdrawiam

~Question?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocą, ani wiedzą to nie powaliłeś tym razem. 

 

Poradnik typu: "Napiszę, może dostanę lajka".

 

Po pierwsze, jeśli serwer nie ma wgranego pluginu na vote_kick, to tą komendą możesz sobie rączki powycierać. 

Po drugie, większość serwerów (na csc) posiada plugin afk_kick czy jakoś tak. Jeśli ktoś siedzi afk, to go wyrzuca serwera, jedne działają tak, że najpierw zabija, potem przerzuca do spekatorów, później dopiero wyrzuca z serwera. No już nieważne, tak czy owak, poradnik bezużyteczny, bo jeśli już mamy ten plugin, to jako opiekun serwera w plik  advertisement.ini wpisujemy !g Chcesz wyrzucić gracza afk? Wpisz w konsole VOTE !g 

I to załatwi sprawę. 

Po za tym nie "citer" (nie wiem co to jest za słowo), lecz cheater z angielskiego oszust i nie, nie hacker, bo to zupełnie coś innego

 

Dla mnie to ten temat, nie zasługuje na miano poradnika. 

 

 


 

@

 

Ja miałem na myśli nasze serwery, a nie serwery mix'owe, my takich nie posiadamy, a też na takich serwerach raczej cheat'a spotkać to jest maaaaaaaaaaaaaałe prawdopodobieństwo.  

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób ma to zatrzymać "czitera"? Ten może reconnectować do bólu.. A ty straciłeś czas na przekonywanie połowy drużyny do wpisania tego, równie dobrze zdążyłbyś w tym czasie wejść na forum i wyszukać kontakt do admina, po czym zawołałbyś go na serwer.. Poradnik bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik nie jest bezsensowny ponieważ są inne lub lepsze metody wywalania gracza. 

komenda 'vote' działa, Paweł tutaj się mylisz... spróbuj na serwerze MIX'owym użyć tej komendy a zobaczysz że plugin nie jest wymagany, a jeszcze zaznaczę na MIX'ówkach jest pusty serwer, nic nie wgrywamy nawet amxmodx. 

 

Odnośnie prawidłowej komendy. ID '69' i 2'cyfrowe ID nie istnieją. ID posiada 5 cyfer. 

 

 

vote69

Powinno wyglądać to tak (spacja)

 

 

vote 25098
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności