Skocz do zawartości

Problem z WIFI


malcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moim problemem jest WIFI w telefonie :P chodzi o to ze mam aplikacje takie jak snapchat i instagram albo facebook i ciągle pisze,że "Nie mozna odswiezyc(snapchat i instagram) a w przypadku facebook albo google"Strona jest niedostępna" jesli włącze Pakiet internetowy to działa,a jesli odpalam przez wifi to raz załapie a raz nie,instagram mi juz nie działa od 5 dni na fonie,robiłem reset telefonu,reset routera i nic,jak jestem u kolegi i włacze jego WIFI to działa normalnie,nie wiem moze mam router zrypany czy cos ;/ maa ktos jakieś rozwiązanie  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam połaczenie normlanie,siedze teraz u mnie w pokoju mam router od razu obok telefonu i nic,snapchat instagram nie działa,facebook i google raz sie włacza a raz nie;/ tak jakby cos blokowało,da sie to zobaczyc czy mam zablokowany ten dostep czy cos ? :D

Edytowane przez Bez Spiny Luzno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie o to mi chodzi. Z tego co widzę ze screenów z forum tplink'a, to po lewej stronie masz działy. Sprawdź blokady pod "Parental control" i pod "Access control".

 

I napraw sobie sygnaturkę, bo jej nie widać. Nie wstawiaj obrazków na tinypic, tylko na imgur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też przerywało internet ale powodem był już stary router nie wiem co może być powodem ale tylko powiedz ty masz router z orange ?

Przecież podawał model routera, gdy go poprosiłem... #GoogleNieGryzie

 

Mam te dzialy i co tam mam pozmieniąc lub cos ? :P dac ci SSY lub cos?

 

Ogólnie poszukaj czy tam nie masz jakichś blokad. Możesz podesłać screeny, jeśli nie dasz rady nic sam z tym zrobić. W najgorszym wypadku przywrócenie routera do ustawień fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności