Skocz do zawartości

VIP z menu broni czy bez


-_-

Menu broni VIP  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz by VIP miał menu w wyborem broni?

    • TAK
      12
    • NIE
      13


Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

W tej ankiecie proszę zamieścić informację o tym czy chcecie VIP'a z menu broni czy raczej bez.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze nie. Zbyt duza przewaga nad nie-vipami




W takim razie dajmy vipowi od razu po 200hp plus za kazde zabojstwo niech dolicza hp plus za kazdego hs jeszcze wiecej hp niech dolicza plus zawsze 16k hajsu..... Po prostu uwazam, ze to jest zbedne, bo bez sensu az taka przewaga tym bardziej, ze vip zawsze ma na tyle pieniedzy, ze i tak sobie wszystko moze kupic plus wspomoc druzyne. A zeby byla mozliwosc dla jakiegos kozaka wybierania awp co runde (od drugiej rundy) to dla mnie bez sens.. Zbedny dodatek jak dla mnie. Starego vipa wiele osob kupowalo regularnie i nikt nie narzekal, ze za słabe przywileje ma vip. Edytowane przez Pawel.?
Pamiętaj o opcji "edytuj", pierwsze i ostatnie upomnienie słowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałam, Ja jestem za. VIP ma się wyróżniać i jednoczeście przyciągać graczy do kupna. Teraz serwer jest full i ludzie grają, nowi gracze przybywają i wracają starzy, więc czas pomysleć nad ulepszeniem VIP'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie, z wyborem broni bardzo często a teraz przy większej ilości graczy naprawdę ciężko się przedostać po m4, grając np w TT. 

Jak chcesz grac ak to idz do tt, a jak m4 to do ct. Na nie za duzo hajsu maja wtedy vipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ale pod warunkiem,że to będzie w 3 rundzie a nie drugiej bo to jest masakra,że po przegranej pistoletówcę gra ktoś z awp. Ale ja bym tego nie dodawał fakt faktem jest to bardzo duża przewaga nad graczami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyborem broni, i tak jak powiedzal Hames, zeby Vip mial mozliwosc wyboru broni dopiero w 3 rundzie.

Oczywiscie, ze nie. Zbyt duza przewaga nad nie-vipami

Przewaga Vipa nad "nie-vipami", moze i jest, ale nie tak zeby nie umozliwiala gry zwyklym graczom. :Ninja:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Zrobcie VIP'owi 150, albo nie(!) za malo! DAJCIE 200 HP.
Do tego no recoil, jeden wielki hollywoodzki magazynek, a moze jeszcze latanie? Tak... Latanie to idealny pomysl.
OLSNILO MNIE!!! Jak placa za tego VIP'a, to niech beda NIEŚMIERTELNI!!

Nie no ludzie, ale serio... Zastanowcie sie troche... Ja rozumiem sieć sie z tego utrzymuje, ale nie mozna tym psuc zabawy. Ten VIP jest za.mocny, za darmo AWP co runde?


Jezeli tak chcecie to proponuje dodac tego VIP'a jako drugiego, ale droższego. Ludzie beda mieli do wyboru, czy tanszy bez menu, czy drozszy z bezsensownie darmowa bronia.


POZDRAWIAM HOT DOG :)



Jeszcze jedno ^^
Jak chcecie, zeby VIP byl mocniejszy, to dajcie mu trochę wiecej klasy, bo czasami zdaza sie tak, ze mimo VIP trzeba grac EKO.
Ten stary VIP dostawal chyba sporo wiecej hajsikow xd Edytowane przez Pawel.?
Bez zbędnej ignorancji. Karol zrobił Wam ankietę, czego nie musiał robić, a Wy jeszcze macie czelność mieć jakieś pretensje? Żałosne. Drugą rzeczą jest opcja "edytuj", gdy chcesz coś dodać, ostatni raz upominam.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio vip na DD2 gdzie jest wybór broni i uważam, że jest to zdecydowanie overpower.
Na FFa gracze marudzili już jak ktoś miał starego vipa, przy tym to by zaczęli płakać :P

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jeszcze raz:

VIP na FFA musi być konkurencyjny i wypasiony, więc może być menu broni ale powinno się to jakoś rozwiązać pod względem kasy.

Czyli jeśli takie menu kupuje zestaw np. M4 + deagel to należy zmniejszyć przyznawaną kasę VIPowi na mniejszą

lub

zrobić tak że zestaw VIPA kupuje się z jego kasy, a ammo dostaje gratis

 

Można rozważyć różne warianty moim zdaniem ale każdy wariant trzeba przeliczyć i nie przesadzić bo wszystko w odpowiednich proporcjach może być sukcesem :)

 

Granaty już na nowym FFA nie wypadają z zabitych czy waszym zdaniem warto do tego wrócić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić coś takiego, że to menu jest co 2 rundy i przez pierwsze 3 nie ma.

 

Można to też tak znerfić, że w tym menu można kupić zestawy broni.

Np. M4A1, DEAGLE, KEVLAR+HELMET, HE, FLESH, SMOKE, DEFUSE za 5000$

 

Co o tym myślicie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie uparliscie na to, ze chcecie miec to ak w CT, to zrobmy cos takiego, ze to menu jest, ale bronie kosztuja tyle samo, co normalnie.

 

@qubas, masz racje, ze powinien byc wypasiony, dlatego powinien miec 500HP

 

Moim zdaniem najlepiej zrobic tak jak pisalem, czyli 2 VIP'y, ale z menu drozszy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie uparliscie na to, ze chcecie miec to ak w CT, to zrobmy cos takiego, ze to menu jest, ale bronie kosztuja tyle samo, co normalnie.

 

@qubas, masz racje, ze powinien byc wypasiony, dlatego powinien miec 500HP

 

Moim zdaniem najlepiej zrobic tak jak pisalem, czyli 2 VIP'y, ale z menu drozszy

 

Burger nie o to mi chodziło że wypasiony to 500HP po prostu "wypasiony" taki co jest na tle innych serwerów konkurencyjny i będą chcieli właśnie tutaj kupić.

Oczywiście wypasiony w ramach rozsądku bo nie chodzi o to zeby VIP był nieśmiertelny.

 

Pomysł z 2 vipami droższy / tańszy jest wart przemyślenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności