Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga cymon


Shikkibane

Rekomendowane odpowiedzi

 

1.Twoj Nick: Shikkibane

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: cymon

4.IP/SID oskarzanego*: teraz nie sprawdze, z PEWNYCH PRZYCZYN nie moge wejsc na serwer, ale chyba nie jest to konieczne.

5.Data i godzina: ~23:15 mapa cs_wiocha

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=40098

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=37638

Był w sumie przy tym admin Neo Philipster, ale nie wiem czy ma to jakies znaczenie.

 

7.Opis sytuacji: Nękanie ssami, zresztą chyba nie tylko mnie, cymon daje ssy każdemu, kto wykręca lepszy wynik od niego. Przeskanowałem go przez sciane, bo widzialem jak chowal sie do rogu, pykło, no to pan cymon raz dwa na specta, rachu ciachu nie minęło 15 sekund i dostałem ssy, nawet nie raczył sprawdzić ;) To, że mam 30/2 i zabijam go co runde nie oznacza, że ma prawo robić mi co pare dni ssy, minęło ledwo 6 od ostatnich ssów... To się już robi naprawdę żałosne.

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, admin może ci nawet codziennie robić SS'y. Po drugie, to, że dostałeś pare razy SS'y nie znaczy, że jesteś nietykalny i już nie będziesz ich dostawać.

Co do cymon i całej sprawy. Jak widać nie ogarnia... Cały czas wszyscy się na niego skarżą, że źle wypełnia obowiązki. Jak dla mnie to on powinien wylecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności