Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie SonGoKU


SpiochuxD

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SonGoKU
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 20 lat
4. Znajomość AMX (1-10):  7 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak (Przelew internetowy ,około 15 każdego miesiąca ,gdybym adminem był).
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/SonGoKU/193.33.177.87:27051/
8. Parę słów o sobie **:  Ciężko napisać cokolwiek :) Nowy rok mogę napisać że rozpoczynam działalność ,otwieram firmę budowlaną za około 2 tygodnie będzie wszystko gotowe ,zlecenia są ,mam Syna 9 miesięcznego ,Kochającą Kobietę i to by było chyba na tyle :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: By utrzymać Kulturę ,zapoznawać nowych graczy z serwerem i jego regulaminem ,często wchodząc w godzinach wieczornych nie ma admina ,a porządek na serwerze trzeba przecież utrzymać...
Po za tym widzę często że admini wspierają się między sobą ,to jest dobre do czasu aż nie bronią się nawzajem w skargach na forum ,u mnie jest inaczej nie ważne czy cie lubię czy nie i tak napiszę jak to wyglądało moim zdaniem ,prawdę....
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy ,2-4h dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Gram codziennie ,głównie 18 i później ,ale nie raz pojawiam się między godzinami 8-15 ,zależy czy Syn i praca mi na to pozwoli ,ale godziny wieczorne ,dostępny.
13. Staż w Counter-Strike 1.6:  10 lat ,zaczynałem bez steam i tak grałem przez 2 lata kolejno miałem dwa steam'y jeden krótko ,nie miałem czasu na grę więc oddałem kuzynowi po niespełna roku ,drugi straciłem po 2 latach ,został zbanowany przez Valve po napisaniu do nich.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Pierwszy admin gdy miałem 14 lat ,na starcie byłem adminem FFA ,4Fun ,JB ,PB ,Only DD2 ,na jednej z większych sieć w Polsce ,tak około roku ,następnie inne sieci Admin 3 miesiące PB ,inna sieć 5 miesięcy JB ,kolejna sieć ,H@ sieć i admin wszystkich serwerów (only DD2 ,4FUN ,FFA ,COD:MW ,DR ,JB) Około 6 miesięcy. Całość liczyłbym na około 3 lata. ,ponieważ były mniejsze awanse ,ale głównie serwery FFA,JB,PB. 
Ostatni admin około 2 lata temu ,także przypomnienie AMX_modu inie byłoby problemem ,ale innych komend już tak ,ale od czego jest wujaszek google ? :)

Jeżeli czegoś brakuje ,pisać ,poprawie.
 

Pozdrawiam.

Mateusz.

Edytowane przez SpiochuxD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś sympatyczna osoba, amx, staż w cs na + ;) Jedyne co można Ci zarzucić to GT i forum. Popraw się i będzie gitarka :P

Edytowane przez `DreeZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za Okresem Próbnym

Zaczynałem , z podobnym gt , po przyjęciu na okres próbny grałem codziennie po 8-9 godzin bo wiedziałem o co walcze :)

+Wiek

+amx

+staż

-Staraj się grać więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności