Skocz do zawartości

Co i jak w FIFA 16?


Korcikoo

Rekomendowane odpowiedzi

Co i jak w FIFA 16?

FIFA 16 to główny dział FIFA. Tutaj będą rozstrzygane wszystkie problemy użytkowników. Będziemy doradzać co jest lepsze dla gracza, który skład wybrać itd. Będziecie mogli się chwalić swoimi osiągnięciami. Najważniejsza jest dobra zabawa! Nie pogardzę ciekawymi filmikami!

 

Pozdrawiam, Korcikoo :)

Edytowane przez Korcikoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział "FIFA 16" to dział humorystyczny?

Nic do Ciebie nie mam ale to chyba jakiś żart..

 

Filmy powinny być w YouTube, bądź jako poboczne w tym dziale..

Ten poddział powinien służyć za główny w dziale FIFA, powinny tutaj zostawać rozwiązywane problemy użytkowników z grą itp.

Jednak to jest Twój dział i ty tutaj rządzisz, ja tylko zwracam uwagę, na to jak było kiedyś.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek poukrywałeś najważniejsze moje tematy. Dużo włożyłem pracy w ten dział a wszystkie moje tematy poznikały.

Winczester też dużo dawał tematów i nawet jeden użytkownik który sam nagrywał poradniki na yt i wrzucał to do fify.

Czekamy na powrót tematów..

Również nic nie mam do Ciebie lecz bez przesady. I ten dział Pogaduchy to słaba sprawa. 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział "FIFA 16" to dział humorystyczny?

Nic do Ciebie nie mam ale to chyba jakiś żart..

 

Filmy powinny być w YouTube, bądź jako poboczne w tym dziale..

Ten poddział powinien służyć za główny w dziale FIFA, powinny tutaj zostawać rozwiązywane problemy użytkowników z grą itp.

Jednak to jest Twój dział i ty tutaj rządzisz, ja tylko zwracam uwagę, na to jak było kiedyś.

 

Na dodatek poukrywałeś najważniejsze moje tematy. Dużo włożyłem pracy w ten dział a wszystkie moje tematy poznikały.

Winczester też dużo dawał tematów i nawet jeden użytkownik który sam nagrywał poradniki na yt i wrzucał to do fify.

Czekamy na powrót tematów..

Również nic nie mam do Ciebie lecz bez przesady. I ten dział Pogaduchy to słaba sprawa. 

 

Tematy były pozakrywane testowo, niestety złożyło się tak że gdy po ukrywałem tematy musiałem pilnie wyjść z domu i jestem dopiero teraz. Tematy wróciły, niektóre zostały tam gdzie były, niektóry zostały przeniesione to działu ogólne. Przychylę się do waszych rad i szybko pozmieniam parę rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła i odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności