Skocz do zawartości

deathrun_astro


Nelly.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym doinformować adminów o tym że na mapie deathrun_astro jest broń "krowa", jest ona ukryta na końcu mapy, trzeba pójść za ten napis i tam pod którąś literką jest ukryta tak zwana "krowa". Dziękuję za uwagę i mam nadzieje że @Esme w końcu ogarnie że tam jest takowa broń.

Edytowane przez Pawel.?
Kolor czerwony tylko i wyłącznie dla administracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.2. Zakaz wykorzystywania bugów mapy i klasy. Należy je zgłaszać opiekunowi lub w odpowiednim dziale na forum.

- Bugowanie hp na mapach: deathrun_genius, deathrun_astro (wchodzenie po krowę),

 

Ja rozumiem przez to, że nie można brać krowy. Nawet jakby leżała na respie to i tak nie możesz jej podnieść ponieważ regulamin tego zabrania.

Admini nie odpowiadają za Twoją nieznajomość regulaminu.

 

//Pawel ja kopiowalem z regulaminu nie zwrocilem uwagi :P mam nadzieje, ze sie nie obrazili hah

Edytowane przez VORDEN
Kolor czerwony tylko i wyłącznie dla administracji.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym doinformować adminów o tym że na mapie deathrun_astro jest broń "krowa", jest ona ukryta na końcu mapy, trzeba pójść za ten napis i tam pod którąś literką jest ukryta tak zwana "krowa". Dziękuję za uwagę i mam nadzieje że @Esme w końcu ogarnie że tam jest takowa broń.

My jako Admini i Esme, wiemy.

Broń jak broń dostępna dla każdego za przejscie mapy..

Natomiast bugowanie hp jest zabronione, i karane przez nas banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi wyraźnie, że Zakazane jest bugowanie hp na mapach: deathrun_astro (wchodzenie po krowę), czyli po prostu masz tam nie wchodzić i to nie podlega dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności