Skocz do zawartości

[DYSKUSJA] Koszulki CSC


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas temu padła propozycja by stworzyć koszulki CSC, temat ucichł dlatego pragnę znów go wznowić.

 

 

Proszę o napisanie w poście czy nadal jesteście zainteresowani taką propozycją oraz jaki wzór chcielibyście aby widniał na takowej koszulce (czy to opis słowny, rysunek odręczny, w programie ~ nie ważne, chodzi o jakikolwiek zarys waszego pomysłu)

 

 

 

Z góry dziękuję.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł na koszulkę. Prosty najlepszy  ;)

Keep calm

because

we are

cs-classic!

 

Keep

calm

and

Love

cs-classic

Edytowane przez Umciaak * Pynia Lovki :*
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem za, tylko żeby taka koszulka nie była z samym napisem Cs-classic lub CSC. Myślę że opracowaniem powinien zająć się grafik i jeszcze później przedstawić wybrać najlepsze

Edytowane przez ORION
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie dobrze - wyjdzie jak zawsze.
Wszystko będzie gotowe a jak przyjdzie co do czego to mało kto ją kupi (o ile to ktoś to zrobi). Szkoda zachodu moim nieliczącym się zdaniem. 
Lepiej może zrobić jakąś grafikę i sprzedawać jako naklejkę na koszulkę lub coś w tym stylu.
Pozdrawiam.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wy się jeszcze hodowlą jedwabników zajmiecie? :D

 

Proste logo, do umieszczenia wszędzie, tył, przód, rękaw.

2s9bo10.png

 

 

I co racja to racja, lepiej zrobić naklejki i to szybciej zareklamuje sieć :D

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobić vlepki, przynajmniej ktoś ich może użyje, bo wątpię, że ktoś wyjdzie na ulice w koszulce csc..

A taką vlepke można na przystanku, koło jakiegoś media markt, kiosku itp. bez przypału przykleić :)

 

7WQaCBT.png

 

To tylko projekt :>

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla was wstyd chodzić w takich koszulkach to siedźcie w domach, albo wychodźcie z workami na głowie lub nie udzielajcie się wcale, bo każdy cwaniak naklejkę po zmroku walnąć gdzieś potrafi ( po mieście jej nosić nie musicie, lubicie pracować w polu lub nosić węgiel to zawsze się wam przyda, jeśli nie chcecie takiej koszulki posiadać za sam fakt należenie do tej sieci). Ja u siebie firmę zajmującą się nadrukami na koszulkach posiadam i sam się zastanawiałem nad zrobieniem sobie takiej związanej z tą siecią. Jeśli pojawi się projekt, to kto wie, czy sobie koszulki nie sprezentuję.

 

Napewno nie podejmę się załatwienia hurtowego takich koszulek dla osób chętnych, więc może niech każdy kto chce, znajdzie sobie taki punkt usługowy u siebie, gdy projekt koszulki powstanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią bym kupił ,czemu nie ? Jak ktoś nie chce nie kupi ,sklep z koszulkami może powstać ,@UP nie musicie kupować ,jest masa innych użytkowników i na pewno ktoś będzie taką na sobie chciał mieć.
Napisy na rękawach z boku ,lewa - CS-CLASSIC ,prawa - Counter Strike + logo CS ,przód ,napisać Najlepsza sieć w Polsce Counter Strike CS-Classic i z tyłu jakieś logo np: Wielkiego Orła z kolorem i akurat ten orzełek może być logiem sieci :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na PGA sam przygotowałem proste koszulki z prostym napisem i było okej ( 4 osoby nosiły )

Daje sobie rękę uciąć że jak już będą gotowe koszulki to kupią ją maksymalnie 2 osoby. Jestem za tym aby każdy zrobił sobie własny projekt i sobie taką koszulkę sprawił.

Powiem tak jeżeli będzie duża ilość ludzi którzy będą chcieli zakupić koszulkę to można coś pomyśleć.

 

 

 

A taką vlepke można na przystanku, koło jakiegoś media markt, kiosku itp. bez przypału przykleić :)

 

Taak już widze niektóre dzieci jak biegają po godzinie 18 żeby bez przypału nakleić WLEPKE obok media marktu

Małe wlepki nikt nie zauważy zrobi się bardziej syf.

 

 

 

@Pomysł z wlepkami - dla mnie to jeszcze gorsze... Wlepki i tak i tak mało kto zauważy, bo mało kto zwraca na takie głupoty uwagę... Musiałbyś walnąć chyba wlepkę 100cmx100cm żeby ktoś łaskawie zwrócił uwagę, tym bardziej w tych czasach, gdzie każdy chodzi z nosem w smartfonie.  

Podczepiam się do tego a resztę usuwam

 

 

Kończąc jeżeli znajdzie się duża ilość za koszulkami to jestem na tak czemu by nie. Ale żeby nie było tak że wszystko gotowe a 2 osoby kupią.

Co do vlepek tragiczny pomysł. To jest tylko moje zdanie

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na PGA sam przygotowałem proste koszulki z prostym napisem i było okej ( 4 osoby nosiły )

Daje sobie rękę uciąć że jak już będą gotowe koszulki to kupią ją maksymalnie 2 osoby. Jestem za tym aby każdy zrobił sobie własny projekt i sobie taką koszulkę sprawił.

 

 

Taak już widze dzieci jak biegają po godzinie 18 żeby bez przypału nakleić WLEPKE obok media marktu   :facepalm2:

Siara

 

Dzieci? Masz na myśli użytkowników forum, tak?

Na pewno taką wlepke zobaczy więcej osób jak się ją przyklei w miejscu publicznym.

Nie wiem co za problem przykleić naklejkę np. na jakimś słupie, jeżeli bałeś się zrobić coś takiego to współczuję.

 

Tak propo tych koszulek, to może faktycznie źle się wypowiedziałem, widziałem tylko słabe projekty koszulek, ale można zrobić taką minimalistyczną jak np. ta: 

http://www.qservices.pl/miniaturki/294985.jpg

, tylko że z innego materiału i miałe logo csc zamiast tego logo bmw. I z tyłu jeżeli ktoś będzie chciał to dorzucić napis z jego nickiem :)

 

Ohoho, jak przykleisz z 5 w róznych miejscach to na pewno FBI się tobą zainteresuje xD

Edytowane przez ωιncнєѕтєr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z koszulkami z napisem CSC... Nie wiem czy ktoś to kupi, osobiście bym nie kupił, bo to nie na mój "gust", więc być może dlatego dla mnie to odpada. 

Ogólnie to jak wyżej ktoś napisał "wstyd", czyli użytkownicy będą się wstydzili  chodzić w czymś takim, więc raczej nie kupią też.

Pomysł z wlepkami - dla mnie to jeszcze gorsze... Wlepki i tak i tak mało kto zauważy, bo mało kto zwraca na takie głupoty uwagę... Musiałbyś walnąć chyba wlepkę 100cmx100cm żeby ktoś łaskawie zwrócił uwagę, tym bardziej w tych czasach, gdzie każdy chodzi z nosem w smartfonie. 

 

Ale jeżeli już miałyby powstać takie koszulki to według mnie logo CSC umieścić na klatce piersiowej, a napis "CS-CLASSIC (pod tym) Klasyczna sieć serwerów" na plecach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, ale tym musiał by się ktoś dobrze zająć. Nie robić jakichś koszulek całych powyklejanych logiem,napisami.Delikatne logo + napis wystarczyło by w zupełności. I oczywiście żeby cena nie była z kosmosu.

Osoby, które by chciały taką koszulkę zakupić np. pierwsze zadeklarowały by się i wpłaciły pieniądze do Karol( czy kogoś zaufanego z wiadomych przyczyn), wtedy zamówiło by się powiedzmy te 15 koszulek na raz i z głowy.Osoba zajmująca się tym nie miała by zmartwienia, że tylko straciła czas czytając "Ja z chęcią kupie", "Ja bym sobie kupił /a" ,"Jak będą to kupie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na tak.
Tylko gdyby już były, to może takie bardziej koszulki jak mają proplayer'zy?? (czyli że z tyłu nick, z przodu logo naszego serwera, fajne logo wymyślił Ciapaty) i tam jakieś naklejki, np. #Pro #Gamer, a ciul wie, jak się to potoczy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, ktoś kiedyś już ten temat poruszał i Karol prosto z mostu zamknął temat, bo racjonalnie ocenił, że to bezsensowne. Kto niby będzie wydawał kasiorę na taką koszulkę? Nie dość, że po sklepach internetowych najtaniej by wyszła 40zł z marnej jakości nadrukiem, to i tak nie podobały by się wzory, grafiki itd.. Tak jak i wtedy, tak i teraz jestem na nie.

 

Winchester natomiast fajnie zaproponował te wlepki. Szczerze nie wiem, czemu piszecie, że niby nikt ich nie zauważa. Ja często jak po mieście chodzę, nawet zaglądając do telefonu to wlepek wiele mijam i zauważam - bo się wyróżniają na znaku czy słupie. Wiele osób tak robi, a przyklejenie takiej wlepki z CSC zdecydowanie będzie lepsze i tańsze, niż jakieś koszulki. W samych szkołach, po szatniach można takich wlepek od cholery znaleźć i każdy je sprawdza. Win, mi się pomysł spodobał ;].

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tu się nie rozchodzi o koszulki, to przykład, chodzi oto by zrobić coś, co użytkownicy mogą kupić, zareklamować tym np: sieć, albo trzymać dla siebie na dłuższy czas niż miesiąc.

Wiedziałem, że jak pójdzie pomysł z koszulkami, to zaczną się posty o innych rzeczach i na to czekałem, więc nie ograniczajmy się tylko do koszulek, rozmawiajmy też o innych rzeczach, które akurat mogą się spodobać użytkownikom i zostaną zakupione,np: te naklejki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Omega kiedyś właśnie proponował stworzenie koszulek i nic z tego nie wyszło.
Jeżeli chodzi o moją propozycję odnośnie jakiejś rzeczy związanej z CSC to są to bransoletki/opaski.
Nie muszą być takie jak tutaj dodałam, nie jestem mistrzem jeżeli chodzi o grafikę, ale jak umiałam, tak zrobiłam XD
W każdym razie to przyszło mi na myśl. Można je zaprojektować i zamówić w internecie. Ja jednak na szybko tylko dodałam napis.

pre_1452082355__oie_ootqnfdo6pny.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A plakaty? Powieszone w szkołach znikną ale część osób zdąży zobaczyć

 

W klasie mieliśmy na WOS zrobić plakat pt. "czym zajmujemy/co robimy na co dzień"

Plakat stworzyłem prezentuje się on następująco

 

 pre_1452085116__142.jpg 

 

Został zrobiony własnoręcznie, z mojego pomysłu.

Parę naście osób przyszło na sieć ;)

Wisi przy szkolnej gazetce :)

Edytowane przez Umciaak * Pynia Lovki :*
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koszulki?

Moim zdaniem pomysł słaby. Koszulka czarna lub biała i na niej napis cs-classic i to wszystko? Nawet cs-classic.pl klasyczna sieć serwerów to moim zdaniem za mało jak na koszulkę. Ktoś napisał że to wstyd nosić coś takiego. Szczerze? Nie dziwię się. Osobiście bym czegoś takiego nie założył bo to nie mój gust :v Z resztą każdy ma swój gust i jak co do czego przyjdzie to kupią ze 2-3 osoby i będą ja zakładać raz na rok. 

Podoba mi się pomysł Pyni z tymi gumkami. Propsik. Coś takiego jest niedrogie i myślę że więcej osób to kupi i będzie to zakładać na rękę, nogę, szyję albo na ucho :v

Pomysł z podkładkami pod mysz też nie jest zły. Coś takiego na pewno kupi większa grupa ludzi. Sam chętnie bym kupił gdyby była dostępna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki nie wypalą. 
Moim zdaniem dobre byłyby naklejki, ponieważ można kupić z 10-20 i przykleić je gdziekolwiek w miejscu publicznym co nie stanowiłoby dla nikogo problemu, a jeżeli na naklejce byłby krótki i zwięzły napis o sieci i link to ilość graczy by się zwiększyła, bo mógłby to zobaczyć każdy przechodzeń, a nie tylko np. uczeń danej szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności