Skocz do zawartości

Skarga - Pride


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : GryTrean
Data Zdarzenia : Ostatnie pare miesięcy
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: Pride
Opis Sytuacji : Mamy aktualnie dwóch moderatorów, @Pride oraz jednak tylko  coś tutaj robi. Pride'a w ogóle nie widać, ostatnio jedyne co widziałem to to że zamknął jeden temat. W wymaganiach na moderatora wyraźnie jest napisane że sieć oczekuje od moderatora dużej aktywności oraz zobowiązania się do wypełniania obowiązków Moderatora, Pride tego nie robi. Sprawdzałem nieobecności, tam również nic nie napisał. Wnoszę dlatego o to by odebrać Pride'owi rangi oraz by otworzyć rekrutacje na moderatora żeby Paweł nie miał aż tyle roboty :D

 

Dowod: Myślę że wystarczy spojrzeć na akcje moderatora(o ile jest takie coś na IPB).

 

Pozdrawiam, GryTrean

 

 

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do tego krótko. Wybacz, że nie jestem maszyną i nie sprawdzam forum cały dzień. Faktycznie moja aktywność pozostawia wieeele do życzenia jednak wiele z raportów jest robione w czasie, gdy ja nie mam dostępu do komputera. Sporo z nich jest w godzinach 8-16, gdy nie ma mnie w domu, a jeszcze więcej po godzinie 22, gdy już mam komputer wyłączony i idę grzecznie spać, by być wyspanym na kolejny dzień szkoły. Do tego, że nie robię dużo raportów przyczynia się także sumienność Pawła, który spełnia się w roli moderatora o wiele lepiej. Większość raportów jest wykonywana przez niego w czasie 3 min. od zgłoszenia, więc i tak nie daję rady tego robić, gdyż nie jestem 24/7 na forum. Ponadto nie zawsze gdy jestem "online" na ts'ie/steam to jestem przy komputerze. Często jest taka sytuacja, że ja wychodzę do sklepu/na dwór/do kolegów, a mój komputer pozostaje włączony i wtedy również nie mogę sprawdzać forum. Jednak mimo wszystko to staram się spędzać na forum jak najwięcej czasu i gdy tylko jestem przy komputerze to staram się odświeżać stronę i sprawdzać co się dzieje. Prawdopodobnie nie widać tego aż tak ponieważ nie udzielam się w ogóle na sb, ponieważ nie lubię tego typu komunikacji. To tyle ode mnie, a decyzja pozostawiona zostaje administratorom :)


@Down Z tego co pamiętam w szybkiej rekrutacji zawsze było tak, że wypowiadała się tylko osoba składająca podanie i opiekun. Tak było na moim serwerze i na kilku innych, na których grałem na tej sieci w przeciągu ponad 2 lat. A nawet jeśli nie to przed tym gdy ukryłem posty pytałem się Kasi (opiekunki) czy chce bym je ukrył czy rozwiąże to sama i powiedziała, że tak chce abym ukrył te posty.

Edytowane przez Pride
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do skargi Grytreana, sam zauważyłem, że cię nie ma i tak naprawdę nic nie robisz, widzę, że się już wytłumaczyłeś, więc mniejsza o to, ale niechcąc tworzyć kolejnego tematu mam pytanie. Dlaczego usuwasz posty graczy i adminów w Szybkiej rekrutacji, gdzie na forum jest umieszczona informacja, że w temacie "Szybka Rekrutacja" ma się wypowiadać tylko opiekun i składający podanie, skoro składający podanie poprzez swoją wypowiedź ma zawsze odrzucane podanie (opcja edytuj jedynie)?. Od zawsze walczyłem o to by w podaniach nie wypowiadały się osoby, które nie mają nic wspólnego z serwerem, a dzisiaj widzę jakąś nową zasadę, że w szybkiej rekrutacji może się wypowiedzieć tylko opiekun, który na podstawie czego ma przyjąć kogoś do administracji, skoro inni admini kandydata mogą znać lepiej.

Jeśli jest to nowa zasada wprowadzona przez Karola lub Besi to proszę o umieszczenie takiej informacji gdzieś we wzorach. Jeśli taki zakaz istnieje to proszę o ukazanie mi go, być może przeoczyłem, jeśli ten zakaz to twój wymysł, to potwierdza to, że modkiem nie powinieneś być.

 

 

@up

Widzę, że na innych serwerach w szybkiej rekrutacji Paweł albo inni byli modki też zwracali uwagę na to, że wypowiada się tylko opiekun. Szybka rekrutacja czyli podanie i po kilku godz. odpowiedź, że nawet admini nie zdążyli się wypowiedzieć. Jedyne pytanie, które mam, to skąd wziął się ten zakaz, czy ktoś go wymyślił i nie spisał, czy jakoś tak wyszło, bo nie ma co ukrywać, ale niektórzy opiekunowie nie muszą znać kandydatów, więc albo przyjmują na pałę, wierząc, że robią dobrze albo przyjmują tylko tych, których są pewni, a wypowiedzi adminów by się przydały.??

Edytowane przez Corey Graves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ty masz redaktora i admina na jb, więc nie rozliczaj go z jego czasu spędzanego przy pilnowaniu forum. Ja zauważyłem, że Paweł bardzo szybko reaguje na raporty. Pride napisał, że na forum jest dopiero w pozniejszych godzinach. Sprawa druga jest taka, że forum zajmuje się (pilnowanie porządku) Krypton, Besi, Pride i Pawel.

 

Co do ciebie Corey, ja, gdy bylem opiekunem to nie chciałem, aby wypowiadały się inne osoby, wiec poprosiłem jeszcze wtedy Omegę, aby poukrywal wypowiedzi innych.

 

Moim zdaniem Pride nie powinien stracić Moderatora.

 

 

@edit

Bycie aktywnym? Wiec powiedzmy że ty, jako admin jb masz być aktywny w dziale jb, wiec to znaczy, ze musisz pisać dziennie 10 postów w tym dziale? Nie. Tak samo jest u Dawida - jeśli wraca do domu i wtedy nie ma raportów albo postów łamiących regulamin to co na robić? Nie może zrobić nic, bo nie ma co do roboty. Na upartego można powiedzieć, że mną zamykać tematy lub sprawdzać cale forum.

Edytowane przez xKardzio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wypowiedzieć.
Pride się uczy, nie ma zbyt wiele czasu wolnego, powinniśmy to zrozumieć.
Paweł no-life'i na forum, i to widać ^^.
Jak Pride w końcu ma czas, to najzwyczajniej wszystko jest już uprzątnięte.
To nie powód aby go degradować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc niech się pouczy, jak będzie miał więcej czasu to napisze podanie jeszcze raz.

Na początku mojej przygody z csclassic był aktywny i był bardzo dobrym moderatorem.

Jeżeli nie ma wystarczająco czasu na forum, okej rozumiem ale przydał by się ktoś inny ALBO ktoś jeszcze żeby trochę odciążyć Pawła.

Chciałem po prostu zauważyć że jest on nieaktywny a w wymaganiach wyraźnie jest napisane że moderator MA być aktywny.

 

@EDIT

Psycholog, nie komentuj proszę mojej pracy jako redaktor. Nie wiesz jakie mamy "Zasady" co do wywiadów jako że sam nim nie jesteś.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym problem, że Pride jest aktywny. Codziennie widzę go online na forum. Tyle, że albo Paweł jest od niego szybszy, albo nie może pomóc (mowa tu o głównym forum), albo po prostu nie ma gdzie się wykazać. Dodatkowo nikt nie jest robotem, też ma swoje życie i jeżeli wchodzi, wtedy kiedy jest Paweł to nie ma szans się wykazać. Ja osobiście jestem przeciwko tej skardze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rozliczasz pride z jego pracy ? Może spójrz na siebie. Zostałeś redaktorem 18 grudnia od tego czasu było 6 wywiadów i tylko 1 twój. Dodatkowo nie był to wywiad najwyższych lotów wręcz porównam go do Tupolewa. I masz czelność oceniać prace Pride. Chłopak jest opiekunem i wywiązuje się ze swojej pracy. Jako moderator nie ma zbytnio co robić w końcu Paweł to nolife. Chłopak się uczy i też każda wolną chwile spędza na tym forum i na ts, więc nie wiem po co robisz gówno burze. Zanim zaczniesz oceniać innych zrób sobie rachunek sumienia, a nie podnosisz ciśnienie innym tą skargą

 

@Co nie komentuj Trean samo to robisz komentując Pride

Edytowane przez Psycholog :D
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna skarga... W sumie, to ktokolwiek byłby tym drugim (obok Pawła) modkiem, to sytuacja byłaby taka sama. Paweł to taki forumowy pracoholik, więc czy Pride, czy ktoś inny, to i tak byłyby żale o aktywność tego drugiego, bo Paweł wszystko wysprząta. Nie wiem, czy Paweł się komuś skarżył, że ma za dużo roboty? Wydaje mi się, że jest wręcz przeciwnie i źle się czuje, jak nie ma co robić xd w sumie to nie raz widziałem, jak Paweł z Besi się kłóci, że ktoś drugiego ubiegł xd Co do Pride, skoro się uczy, to bardzo dobrze, że nie ma aż tyle roboty i na spokojnie może sobie wszystko ogarnąć. Skarga bez większego sensu.

Edytowane przez Karisek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga z góry jest skazana na odrzucenie.

 

Rekrutacja była, kandydaci byli, a roboty jak nie było tak nie ma. Pride ma już modka jakiś czas i dobrze sobie radzi, a teraz Paweł zgarnia całą robotę i jakoś nie widzę, żeby narzekał na natłok pracy. Jakby było co robić, to Pride też byłby widoczny. Przy rekrutacji dostała się tylko 1 osoba, żeby w razie czego pomóc, a nie dlatego, że jest taki nawał roboty.

 

Teraz forum ogarnia Queen, Paweł, Karol, Krypton i Pride, a to, że Pride ma pecha i wszystko mu z przed nosa zabierają to nie jego wina. Nie każdy może siedzieć jak Pawlos po 32godziny na dobę na forum ;].

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na to jako osoba trzeci widzę tu podtekst. Mianowicie  GryTrean moim zdaniem pisze tą skargę gdyż  rekrutacja jest zamknięta a gdyby Pride stracił moderatora być może rekrutację by otworzyli i on by mógł kandydować :) Cwaniaczek :D 

A co do skargi Pride jest może i słabej aktywny przez szkołę, funkcje moderatora - chyba Paweł mu nie da nic zrobić :) Będą ferie będzie robił :D Nieobecności nie musi pisać bo on jest na forum i przegląda. Tylko, że już jest zrobiona robota przez Pawła.

A Co do funkcji redaktora jaką pełnisz zgadzam się z kolegą wyżej. 

 

Pozdrawiam i czekam na Twój wywiad :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na to jako osoba trzeci widzę tu podtekst. Mianowicie  GryTrean moim zdaniem pisze tą skargę gdyż  rekrutacja jest zamknięta a gdyby Pride stracił moderatora być może rekrutację by otworzyli i on by mógł kandydować :) Cwaniaczek :D 

A co do skargi Pride jest może i słabej aktywny przez szkołę, funkcje moderatora - chyba Paweł mu nie da nic zrobić :) Będą ferie będzie robił :D Nieobecności nie musi pisać bo on jest na forum i przegląda. Tylko, że już jest zrobiona robota przez Pawła.

A Co do funkcji redaktora jaką pełnisz zgadzam się z kolegą wyżej. 

 

Pozdrawiam i czekam na Twój wywiad :)

 

Nawet jeśli rekrutacja była by otwarta nie złożył bym podania, głównie dlatego że nie spełniam wymagań ale również dlatego że moim zdaniem nie nadaję się na to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy znam Pride'a to wiem ,że nie zawsze miał czas na forum gry itd. ale znalazł czas kiedy może posiedzieć na forum/na serwerze. Zawsze dobrze się sprawował jako admin czy to 1.6 czy teraz opiekun Dd2. Od kiedy posiada moderatora raczej nigdy nie zaniedbał tego stanowiska tak jak i innych. Moim zdaniem skarga bez sensu ponieważ każdy ma swoje życie i nie może wiecznie przesiadywać na forum nawet Karol Queen czy Krypton. No chyba ,że Paweł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli to, że moderator powinien się udzielać w życiu forum. Ja w ogóle nie widzę Pride'a na forum, nigdzie się nie udziela(wyjątkiem był dzień dzisiejszy gdzie się wypowiedział w paru tematach).

 

Może przesadziłem z tym że od razu degradacja, jednak chciałbym aby Pride przemyślał to czy ma wystarczająco czasu aby opiekować się forum oraz postarał się więcej wypowiadać na forum :)

 

@EDIT

Tu nie chodzi o to co on zamyka, otwiea, ukrywa, warnuje itp.

Tu chodzi o to że jego w ogóle nie widać na forum, o to że się nie wypowiada w żadnych tematach a moderator ma taki obowiązek.

Do Pride'a jako osoby nie mam nic, kompletnie nic jednak tak jak mówię, chciałbym aby więcej się wypowiadał.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja, a rzadko się wypowiadam. XD

Każdy wie, że Paweł to nolife i siedzi tu no można powiedzieć ciągle. Praca moderatora nie polega tylko na zamykaniu postów czy warnowaniu za brak kultury w wypowiedziach, ale ogarnia też inne rzeczy o których ty nie masz pojęcia,, bo nie zauważasz dajmy np. ukrywanie nieporzebnych postów. Tak jak sytuacja w temacie z szybką rekrutacją na 3 mapy, Pride, aż na steamie zapytał się mnie czy ukryć posty. Aż tak nie ma co robić, Paweł zabiera mu co się da i nie ma jak się wykazać. Każdy z nas ma swoje życie "prywatne" i czasami nie zawsze jest może czas na wszystko, nie zawsze nasze samopoczucie pozwala na nolif'ienie XD.

 

Co do rekrutacji to Karol decycuje kiedy i kogo przyjmie, to on jest właścicielem i sam będzie wiedział czy kogoś potrzeba czy nie.

 

Skarga no po prostu absurdalna. Bezsensowne nabijanie postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przychylam się do skargi Grytreana, sam zauważyłem, że cię nie ma i tak naprawdę nic nie robisz, widzę, że się już wytłumaczyłeś, więc mniejsza o to, ale niechcąc tworzyć kolejnego tematu mam pytanie. Dlaczego usuwasz posty graczy i adminów w Szybkiej rekrutacji, gdzie na forum jest umieszczona informacja, że w temacie "Szybka Rekrutacja" ma się wypowiadać tylko opiekun i składający podanie, skoro składający podanie poprzez swoją wypowiedź ma zawsze odrzucane podanie (opcja edytuj jedynie)?. Od zawsze walczyłem o to by w podaniach nie wypowiadały się osoby, które nie mają nic wspólnego z serwerem, a dzisiaj widzę jakąś nową zasadę, że w szybkiej rekrutacji może się wypowiedzieć tylko opiekun, który na podstawie czego ma przyjąć kogoś do administracji, skoro inni admini kandydata mogą znać lepiej.

Jeśli jest to nowa zasada wprowadzona przez Karola lub Besi to proszę o umieszczenie takiej informacji gdzieś we wzorach. Jeśli taki zakaz istnieje to proszę o ukazanie mi go, być może przeoczyłem, jeśli ten zakaz to twój wymysł, to potwierdza to, że modkiem nie powinieneś być.

 

 

@up

Widzę, że na innych serwerach w szybkiej rekrutacji Paweł albo inni byli modki też zwracali uwagę na to, że wypowiada się tylko opiekun. Szybka rekrutacja czyli podanie i po kilku godz. odpowiedź, że nawet admini nie zdążyli się wypowiedzieć. Jedyne pytanie, które mam, to skąd wziął się ten zakaz, czy ktoś go wymyślił i nie spisał, czy jakoś tak wyszło, bo nie ma co ukrywać, ale niektórzy opiekunowie nie muszą znać kandydatów, więc albo przyjmują na pałę, wierząc, że robią dobrze albo przyjmują tylko tych, których są pewni, a wypowiedzi adminów by się przydały.??

Szybka rekrutacja nie polega na odpowiadaniu w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przychylam się do skargi Grytreana, sam zauważyłem, że cię nie ma i tak naprawdę nic nie robisz, widzę, że się już wytłumaczyłeś, więc mniejsza o to, ale niechcąc tworzyć kolejnego tematu mam pytanie. Dlaczego usuwasz posty graczy i adminów w Szybkiej rekrutacji, gdzie na forum jest umieszczona informacja, że w temacie "Szybka Rekrutacja" ma się wypowiadać tylko opiekun i składający podanie, skoro składający podanie poprzez swoją wypowiedź ma zawsze odrzucane podanie (opcja edytuj jedynie)?. Od zawsze walczyłem o to by w podaniach nie wypowiadały się osoby, które nie mają nic wspólnego z serwerem, a dzisiaj widzę jakąś nową zasadę, że w szybkiej rekrutacji może się wypowiedzieć tylko opiekun, który na podstawie czego ma przyjąć kogoś do administracji, skoro inni admini kandydata mogą znać lepiej.

Jeśli jest to nowa zasada wprowadzona przez Karola lub Besi to proszę o umieszczenie takiej informacji gdzieś we wzorach. Jeśli taki zakaz istnieje to proszę o ukazanie mi go, być może przeoczyłem, jeśli ten zakaz to twój wymysł, to potwierdza to, że modkiem nie powinieneś być.

 

 

@up

Widzę, że na innych serwerach w szybkiej rekrutacji Paweł albo inni byli modki też zwracali uwagę na to, że wypowiada się tylko opiekun. Szybka rekrutacja czyli podanie i po kilku godz. odpowiedź, że nawet admini nie zdążyli się wypowiedzieć. Jedyne pytanie, które mam, to skąd wziął się ten zakaz, czy ktoś go wymyślił i nie spisał, czy jakoś tak wyszło, bo nie ma co ukrywać, ale niektórzy opiekunowie nie muszą znać kandydatów, więc albo przyjmują na pałę, wierząc, że robią dobrze albo przyjmują tylko tych, których są pewni, a wypowiedzi adminów by się przydały.??

Szybka rekrutacja właśnie na tym polega ze niw komentuje się jej, ale np daje lajka pod podaniem osoby która chcemy, opiekun szuka adminow bo ich nie ma stąd ta szybka rekrutacja, od komentowania jest normalne podanie gdzie jest czas na to.

 

Ty rozliczasz pride z jego pracy ? Może spójrz na siebie. Zostałeś redaktorem 18 grudnia od tego czasu było 6 wywiadów i tylko 1 twój. Dodatkowo nie był to wywiad najwyższych lotów wręcz porównam go do Tupolewa. I masz czelność oceniać prace Pride. Chłopak jest opiekunem i wywiązuje się ze swojej pracy. Jako moderator nie ma zbytnio co robić w końcu Paweł to nolife. Chłopak się uczy i też każda wolną chwile spędza na tym forum i na ts, więc nie wiem po co robisz gówno burze. Zanim zaczniesz oceniać innych zrób sobie rachunek sumienia, a nie podnosisz ciśnienie innym tą skargą

 

@Co nie komentuj Trean samo to robisz komentując Pride

Toż to największy idiotyzm który dzisiaj przeczytałem, sam ustalilem zasadę działania redaktorów i maja podzielone zadania wiec tekst z tym ze zrobił jeden wywiad jest fo najmniej nie na miejscu bo nijak ma się do rzeczywistości

 

 

Jeżeli chodzi o forum to zajmują się nim tylko modki i administator forum czyli queen, nikt więcej, więc ja nje wiem skąd wy wzieliscie inne osoby bo nawet ich aktywności w raportach i innych tego typu tematach nie ma.

 

Cała robotę na forum twk naprawdę wykonuje queen i Paweł

 

Tak patrząc na to jako osoba trzeci widzę tu podtekst. Mianowicie  GryTrean moim zdaniem pisze tą skargę gdyż  rekrutacja jest zamknięta a gdyby Pride stracił moderatora być może rekrutację by otworzyli i on by mógł kandydować :) Cwaniaczek :D 

A co do skargi Pride jest może i słabej aktywny przez szkołę, funkcje moderatora - chyba Paweł mu nie da nic zrobić :) Będą ferie będzie robił :D Nieobecności nie musi pisać bo on jest na forum i przegląda. Tylko, że już jest zrobiona robota przez Pawła.

A Co do funkcji redaktora jaką pełnisz zgadzam się z kolegą wyżej. 

 

Pozdrawiam i czekam na Twój wywiad :)

 

Kolejne farmazony, czyli jeżeli jest zamknięta rekrutacja na admina, to mię można napisać na żadnego z nich skargi bo wyjdzie ze się pcha ktoś na te jego posadę

Nie wierzę w was ludzie, to są tak słabe argumenty, że zamiast pomagać pride to go udupiacie jeszcze bardziej.

 

 

Ja juz rozmawiałem z pride jakiś czas temu o tym i powiedziwlmn ze zdecyduje o tym czy będzie czy nie będzie, bo jego aktywność jest słaba, ale nadgania wszystko pawelek, ale to nie znaczy ze dana osoba ma być z daną ranga bo np teraz w ciągu ostatnich dni było sporo raportów które można było zrobić

 

 

Tak czy siak, zdecyduje niedługo xo dalej i zobaczymy czy liczba modkow będzie równa 2 czy 1 bo na forum i tsk większość spraw dość szybko załatwianych jest przez pawelka i queen, wiec większą ilość modkow raczej nie jest potrzebna.

 

 

Pisałem to na telefonie wiec przepraszam za błędu itd.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności