Skocz do zawartości

Wywiad ze Shinozakim - "zawsze uśmiecham się kiedy widzę, jak ktoś jest szczęśliwy..."


pyńka

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461695991__shinus.png

 

 

Redaktor: Pynia
 
Gość: Shinozaki
 
 
[Pynia] Cześć wszystkim! Mam zaszczyt kolejny raz poprowadzić wywiad na dla sieci cs-classic. Moim dzisiejszym gościem jest świeżo upieczony redaktor forum - Shinozaki. Witam Cię bardzo serdecznie i cieszę się, że zgodziłeś się udzielić mi wywiadu. Na początek tradycyjnie przedstaw się. Powiedz: jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś?
 
[shinozaki] Witam Ciebie Pyniu oraz wszystkich czytelników wywiadów cs-classic. Mam na imię Krystian, pochodzę ze średniej wielkości miasta w aglomeracji śląskiej i mam aktualnie 16 lat.
 
[Pynia] Opowiesz nam coś o swojej miejscowości? Są tam jakieś ciekawe atrakcje lub miejsca, które można zobaczyć?
 
[shinozaki] Mieszkam w Bytomiu. Z tego miasta jest blisko do każdego innego, ponieważ znajduje się mniej więcej w środku całej aglomeracji. Jeżeli chodzi o atrakcje - Bytom posiada dużo obiektów kulturowych, takich jak np. Opera Śląska czy Muzeum Górnośląskie, zaś jeżeli chodzi rozrywkę - mamy aktualnie 2 galerie handlowe (trzecia jest w budowie), gdzie znajduje się kino, kręgle, bary. Miasto, z którego pochodzę samo w sobie jest zabytkiem, ponieważ posiada prawa miejskie od około 1300 roku, co za tym idzie ma średniowieczny układ ulic. Jeżeli chodzi o jakieś znane wszystkim osoby to może piosenkarka Gosia Andrzejewicz czy Mariusz Kałamaga - członek kabaretu Łowcy.B

pre_1452968386__lowcyb.jpg


 
[Pynia] Jeszcze nigdy nie byłam w Bytomiu i po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że warto poświęcić czas na odwiedzenie go. Gdzie w Twoim mieście najczęściej i najchętniej spędzasz czas? Masz jakieś swoje ulubione miejsca?
 
[shinozaki] Jest takie miejsce, a jest nim Park Miejski. Cenię sobie spokój, dlatego lubię często, chociaż przez chwilkę przejść się po parku. Jeżeli chodzi o cieplejsze dni to zawsze zbieramy ekipę i idziemy do Parku na boisko do koszykówki i tam spędzamy calutki dzień naprawdę dobrze się bawiąc. Bywają też takie ciepłe dni, których nie da się w ogóle znieść - wtedy idziemy na basen miejski, który także znajduje się w parku. Jako, że jestem osobą, która nie znosi zimna to ograniczam się w zimniejsze dni do zwykłych przechadzek po centrum miasta, do jakiegoś centrum handlowego czy kina.
 
[Pynia] Czyli jesteś również osobą towarzyską, która nie spędza całych dni przed ekranem monitora. To bardzo ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach. Skoro nie znosisz zimna, jak reagujesz na porę roku, którą mamy teraz? Jak spędzasz czas zimą?
 
[shinozaki] Nie lubię zimy. Nie mam jakiegoś ulubionego sportu zimowego, czy jakiegokolwiek zajęcia przeznaczonego tylko na zimę. Na szczęście mrozy w tym roku nie są straszne i da się wyjść na zewnątrz bez zbytniego przesadzania z ubieraniem tony swetrów, szalików czy czapek. Wracając ze szkoły zawsze przechodzę przez park i tam spędzam chociaż trochę swojego wolnego czasu, ale i tak głównie spędzam go ze znajomymi razem się śmiejąc i bawiąc na mieście.
 
[Pynia] Rozumiem. Wspomniałeś wcześniej, że w cieplejsze dni pogrywasz w koszykówkę. Czy spośród wszystkich dyscyplin jest to Twoja ulubiona? Grasz amatorsko czy może w jakimś klubie?
 
[shinozaki] Tak, jest to taki sport, w który grywam od małego. Aktualnie gram tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji i zabawy, ale dalej staram się rozwijać. Grałem kiedyś w miejskim zespole, ale musiałem odejść z własnych powodów. Czasami wspominam te czasy, jak dobrze bawiłem się z innymi w zespole, jak liczyła się i wygrana i dobra zabawa - teraz liczy się tylko i wyłącznie zabawa, ale dalej nie znoszę przegranych bez podjęcia jakiejkolwiek walki o zwycięstwo.
 
[Pynia] Sport jest niewątpliwie dziedziną, w której rywalizacja jest potrzebna. Najważniejsza jest przede wszystkim tak jak napisałeś: dobra zabawa. Poza koszykówką interesujesz się jakąś inną specjalizacją? Oglądasz sukcesy naszych siatkarzy lub szczypiornistów? Czy może jednak pasjonuje Cię coś innego?
 
[shinozaki] W technikum zakochałem się również w siatkówce, wtedy nowi koledzy zaciągnęli mnie do klasowej drużyny i wystartowaliśmy w turnieju, gdzie zajęliśmy drugie miejsce przegrywając ostatni mecz 24-26 i 23-25. Mimo, że byłem całkowicie zielony w tej dyscyplinie, starałem się robić wszystko, by nasza drużyna brnęła do przodu. Odnośnie oglądania naszych krajowych sportowych sukcesów - oglądałem mecze siatkarzy i bardzo się cieszę, że jadą do Tokio, a jeżeli chodzi o szczypiornistów - strasznie lubię ich oglądać, niestety do piłki ręcznej już mnie tak nie ciągnie, jak do koszykówki czy siatkówki.

pre_1452976926__2667759_orig.jpg


 
[Pynia] Przegrana z takim wynikiem musiałaby ciężka, aczkolwiek drugie miejsce również jest ogromnym wyróżnieniem. Widzę, że jesteś bardzo waleczną i aktywną osobą. Masz jakieś pasje poza sportem?
 
[shinozaki] Może pasja to za duże słowo, ale interesuję się również od dawna informatyką. Niedawno "pracowałem" w firmie, w której pomagałem z tworzeniem stron internetowych dla różnych przedsiębiorstw. Niestety firma została zawieszona. Dałem słowo pracowałem w cudzysłów, ponieważ jestem osobą niepełnoletnią, czyli nie mogę normalnie pracować, a mogłem tam pomagać tylko i wyłącznie przez znajomości. Nawiązując do informatyki - jeszcze do niedawna pisałem pluginy, klasy do CoD'a, lubiłem przy tym wszystkim siedzieć i zawsze mnie do tego ciągnęło, dlatego informatyka. Przed wybraniem szkoły średniej w jakieś wakacje zacząłem oglądać program, gdzie mechanicy kupowali stare zniszczone samochody, następnie je naprawiali i sprzedawali z ogromnym zyskiem. Strasznie mnie to zaintrygowało, więc zacząłem się interesować także elektryką czy mechaniką, przez co wybranie kierunku było dużo cięższe niż się tego spodziewałem.
 
[Pynia] Napisałeś, że wybór kierunku był dla Ciebie ciężki. Na jaki w końcu się zdecydowałeś i czy jesteś zadowolony ze swojej decyzji? Nie żałujesz, że wybrałeś akurat ten, a nie inny?
 
[shinozaki] Zdecydowałem się na mechatronikę. Mechatronika jest interdyscyplinarną dziedziną nauki i techniki zajmującą się problemami mechaniki, elektroniki, robotyki i informatyki. Wszystko dookoła nas to mechatronika. Kierunek ten jest aktualnie najbardziej oblegany, a zarazem najtrudniejszy, ponieważ trzeba zgłębiać wszystkie dziedziny, które na mechatronikę się składają. Kierunek ten jest dla mnie dodatkowo takim zabezpieczeniem - nie planuję go zmieniać, ale gdybym jednak zdecydował się pójść na studia, które nie są ściśle mechatroniczne, tylko np. informatyczne to mam taką szansę, ponieważ na mechatronice uczę się takich przedmiotów, jakie na pewno mnie interesują.
 
[Pynia] Musisz być również bardzo ambitny, skoro zdecydowałeś się na taki kierunek. Masz wszystko dobrze przemyślane, przyszłość nie jest w stanie Cię zaskoczyć. Mało kto jest tak zabezpieczony i zdecydowany. A jakie masz stanowisko odnośnie filmów i książek? Które z tych preferujesz bardziej i dlaczego?
 
[shinozaki] Przyszłość jest chytra, nie da się określić tego co będzie się działo jutro, a co dopiero za parę lat. Jeżeli mam wybierać co jest mi bliższe to jest to film. Książki czytam, ale tylko i wyłącznie dramaty z nutką romansu czy akcji. Jeżeli chodzi o film to jestem mniej ograniczony. Bardzo lubię melodramaty i horrory, chociaż te gatunki całkowicie się ze sobą kłócą. Nie przepadam wielce za komediami, a jeżeli chodzi o filmy akcji - oglądałem dużo starych filmów z tego gatunku, teraz rzadko jaki film akcji mnie zadowala, dlatego jeżeli mam wybór między horrorem czy filmem akcji to wybiorę horror.
 
[Pynia] Bardzo mądrze piszesz o przyszłości. Odnośnie filmów: wolisz polskie produkcje czy bardziej podobają Ci się te zagraniczne? Co sądzisz o poziomie prezentowanym przez reżyserów? Twoim zdaniem starsze filmy są lepsze od tych, które produkuje się teraz, czy jest zupełnie odwrotnie?
 
[shinozaki] Zdecydowanie bardziej zagraniczne. Jedyne polskie filmy jakie oglądałem i kojarzę to są komedie, za którymi jak już wspomniałem, jakoś wielce nie przepadam. Większość filmów, jakie teraz wychodzą są przewidywalne i szablonowe, dlatego bardziej cenię starsze filmy, które zwykle zaskakują mnie, głównie pozytywnie. Oczywiście istnieją także wyjątki i zdarzają się nowe filmy, które potrafią mnie wzruszyć czy rozbawić.
 
[Pynia] Może zejdźmy już z tematyki zainteresowań i przejdźmy do najbardziej oczekiwanej przez czytelników części naszej rozmowy i jednocześnie głównego tematu naszego forum, a mianowicie: Counter-Strike. Ile już pogrywasz i jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą?
 
[shinozaki] Moja historia zaczęła się z cs'em zaczęła się dobre 6-7 lat temu. Kolega zachęcił mnie do gry na serwerze, na którym przesiadywał, a że zwykle jego polecania się sprawdzały to się skusiłem. Pierwszym serwerem na jakim zacząłem grać to CoD Mod, dlatego kiedy pisałem o informatyce, wspomniałem o pisaniu klas pod CoD'a. Jeszcze jak byłem mały to nie tylko interesowało mnie to jak grać tylko także jak to zrobić. W swojej historii cs'a NIGDY nie odpaliłem żadnego cheata, nie znoszę ich. Zawsze kiedy widziałem osoby cheatujące to zadawałem sobie pytanie - "Czemu psujecie sobie grę?", bo rozumiem, że ktoś może być wredotą i próbować nie dać grać drugiej osobie, ale żeby sam sobie zabierał przyjemność z gry - dla mnie to strasznie głupie. Z powodu tego, że nie znosiłem osób nieprzestrzegających zasad dobrej zabawy, zgłosiłem się na admina i w wieku 12-13 lat zostałem pierwszy raz administratorem serwera.  Później brnąłem coraz wyżej i wyżej, więc mam za sobą trochę doświadczenia w prowadzeniu serwerów CoD'a, GunGame'a, czy JailBreak'a, gdzie byłem opiekunem. A teraz jestem tutaj z wami.   :)
 
[Pynia] Rzadko spotyka się osoby, które od samego początku grają "czysto". Zazwyczaj pojawia się jakaś pokusa, która zachęca nas do spróbowania gry nie fair, ale jednak trafiają się osoby, które są uparte i nie potrzebują nieczystych zagrań. Jak znalazłeś się na naszej sieci? Co spowodowało, że zostałeś z nami aż do teraz?
 
[shinozaki] Na sieć już w zasadzie od dawna zapraszał mnie mój przyjaciel z byłej klasy, który jest tutaj z nami, a mianowicie Saitama'aka Rias Horo x Magik. Mówił, że panuje tutaj bardzo dobra atmosfera, a serwery są na dobrym poziomie technicznym. Niestety lub stety bardzo przywiązuję się do sieci, na której jestem, a że do czasu, zanim zacząłem grać na serwerach classica, grałem na całkowicie innej sieci, to nie ciągnęło mnie to przeniesienia się tutaj. Niestety sieć, do której byłem przywiązany rozpadła się przez kłótnię właścicieli, a ja nie mając gdzie się podziać w końcu zajrzałem na classicowy serwer, a pierwszym z tych wszystkich jaki mamy był deathrun 1.6, gdzie właśnie gra Saitama. Jednak grając sporo w GO przeniosłem się na deathruna, na tej właśnie grze i tam zostałem. Nie żałuję tego, że zajrzałem na nasze serwery.
 
[Pynia] Jesteś z nami już dość długo. Miałeś czas żeby przekonać się jak jest na sieci cs-classic. Po spędzonym tutaj czasie podzielasz zdanie swojego przyjaciela? Co myślisz o poziomie gry i atmosferze panującej na serwerach?
 
[shinozaki] Atmosfera na serwerach, z którymi miałem styczność jest na naprawdę dobrym poziomie. Technicznie również jest okej. Gra mi się tutaj przyjemnie i nie żałuję żadnej minuty spędzonej na classicowych serwerach. Nie znoszę chamstwa czy braku kultury, więc myślę, że się tutaj odnalazłem.

pre_1452982305__s_a_s__counter_strike_1_


 
[Pynia] W takim razie bardzo cieszę się, że się u nas odnalazłeś. Jak jest z Twoimi sprawami sercowymi? Zdradzisz nam, czy znalazł się już ktoś, kto zawrócił Ci w głowie?
 
[shinozaki] Jest osoba, która zawróciła mi w głowie. Zawsze była blisko mnie, kiedy jej potrzebowałem, zawsze mnie pocieszała i nie dawała mi się smucić, aczkolwiek nie jesteśmy razem, nie chcę jej mówić tego co leży mi na sercu, bo ma swoje własne problemy. Ale wspieram ją niezależnie od tego czy jesteśmy razem czy nie. Może jak minie trochę czasu to powiem jej wszystko co czuję.
 
[Pynia] W takim razie trzymam mocno kciuki, żeby tak w końcu się udało i wszystko poszło po Twojej myśli. Teraz chciałam Ci zadać jedno z moich ulubionych pytań: Co sprawia, że się uśmiechasz? Czy jest coś takiego, co powoduje, że na samą myśl o tym na Twojej twarzy maluje się uśmiech?
 
[shinozaki] Ciężkie pytanie, jestem raczej smutną osobą, ale zawsze uśmiecham się kiedy widzę, jak ktoś jest szczęśliwy. "Myślę, że najsmutniejsi ludzie zawsze próbują z całych sił uszczęśliwiać innych. Wszystko dlatego, że wiedzą oni, jak to jest czuć się kompletnie bezwartościowym i nie chcą by inni tak się czuli" - Robin Williams. Nie lubię jak ludzie się smucą, ale zawsze uśmiecham się kiedy widzę, jak ktoś jest szczęśliwy.
 
[Pynia] Mówisz, że nie lubisz jak ludzie się smucą, a twierdzisz również, że sam jesteś smutny. Może warto popracować nad tym, żebyś nie tylko cieszył się ze szczęścia innych, ale przede wszystkim ze swojego? Na to pytanie nie musisz mi odpowiadać. Niedawno awansowałeś na redaktora forum. Jak czujesz się na tym stanowisku? Podoba Ci się praca w zespole? Planujesz starać się jeszcze o jakieś rangi na forum?
 
[shinozaki] Wszyscy mi mówią, że mam popracować nad swoim szczęściem, może faktycznie coś jest na rzeczy. Owszem, awansowałem na redaktora forum, bardzo dziękuję administracji, że zaakceptowała moje podanie i dała mi szansę, myślę, że jej nie zmarnuję. Dla mnie pisanie wiadomości z całego świata, czy recenzji anime lub  filmów to sama przyjemność. Lubię dzielić się tym co sam odkryłem z innymi, w jakiś sposób im to przekazywać i myślę, że mi się to jakoś udaje. Nie jestem indywidualistą, zawsze staram się pracować w jakiejś grupie, pytać się innych o ich opinie czy zdanie. Tak mam jako redaktor i jako opiekun serwera - jesteśmy jedną ekipą, więc zachowujmy się jak jedność, a nie jak pojedyńcze jednostki. Odnośnie przyszłych rang - nie planuję rezygnować z opiekuna DR'a i tam na pewno będę przesiadywać trochę czasu. Rezygnacja z redaktora też nie wchodzi w grę, mam już dużo rang i dużo obowiązków, więc na pewno w najbliższym czasie nie będę się starał o żadną nową pozycję.
 
[Pynia] Obyś nie stracił zapału do pracy i chęci do dzielenia się swoimi pomysłami i kreatywnością z użytkownikami. Myślę, że nie będę Cię dłużej męczyć i na tym zakończymy nasz wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
 
[shinozaki] Bardzo dziękuję za mile spędzony czas przy wywiadzie. Chciałbym pozdrowić Saitamę, dzięki któremu znalazłem się na tej sieci. Graj tam dalej mordo bez skilla. Następnie F00LISHA za danie mi szansy jako opiekun serwera, kocham Cię misiek. Ciebie Pyniu za przeprowadzony wywiad i za rady, dzięki którym jestem teraz tutaj na tej sieci tym kim jestem. Pawła rybe i CiapakaMurwe za wspólne heheszkowanie w Hyde Parku i na SB. Queen za zrobienie mi avataru. Tymbarka za miłe przywitanie w gronie redaktorów. Moich kochanych adminów z DR GO i wszystkich innych miłych użytkowników, z którymi miałem styczność. Jeszcze raz dziękuję za wywiad.
 
[Pynia] Bardzo dziękuję i tak prywatnie, odnośnie rad..wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć. Cieszę się, że to właśnie ja miałam okazję przeprowadzić z Tobą wywiad. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia! A Wam drodzy użytkownicy, miłego czytania.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wywiad Pyniu :love:

 

Oby te wywiady dalej szły Ci tak pięknie. :D

 

 

Okej, to robimy tak:

Ty robisz myszkiem coś, że banujesz Karola i dajesz nam administratorów a ja zrobię za ten czas coś do jedzenia dla mnie. Perfect deal!

A potem z górki jeno wyrzucić global admina i rozpocząć dyktaturę  ;) #SHINOMURWY!

 

Ciekawaś persona  :P Fajne odpowiedzi  ;)

 

To już zmykaj po kanapki #SHINOMURWY :D

 

 

Popieram semiego  :) na telefonie trzeba zaznaczyc caly tekst zeby przeczytac.
Co do wywiadu fajny ale nie widzialem tam slowa Creative  :( :'(

 

Przypomniałem sobie o Tobie po wysłaniu wiadomości, wybacz, ale i tak Cię kocham śmieszku Ty :P

Edytowane przez Shinozaki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, to robimy tak:

Ty robisz myszkiem coś, że banujesz Karola i dajesz nam administratorów a ja zrobię za ten czas coś do jedzenia dla mnie. Perfect deal!

A potem z górki jeno wyrzucić global admina i rozpocząć dyktaturę ;) #SHINOMURWY!

 

Ciekawaś persona :P Fajne odpowiedzi ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braciszku duma mnie rozpiera :D.

Świetny wywiad Pynia. Widzę, że się w tym nieźle odnajdujesz i idzie Ci coraz lepiej ;]. Po przeczytaniu wypocin Krysiana, aż sam się zgłoszę do wywiadu, a taki będę! ;D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności