Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem najlepszej gry ever (Counter Strike'a) ;/


Arczisowkyy.13

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: .:ArCz58:.

 

Opis problemu: Nie mogę odpalić Counter strike'a :/

 

Screenshoty:

1:http://scr.hu/8bmm/hh91b (tutaj error kiedy nie mogę włączyć cs'a)

 

Dane kontaktowe (gg SKYPE/steam/pw) :

Gadu-Gadu: 51887220

Skype: arkadiusz20032

 

Inne: Użyję to jako opis sytuacji.

Wchodzę sobie dzisiaj rano na komputer, jak zwykle chce odpalić cs'a, a tu nagle pojawia się komunikat, że coś tam coś tam (wiem, mogłem zrobić ss'a ale myślałem że to mało ważna decyzja), żeby coś tam przestawić na Software. Kliknąłem "tak", gdyż nie sądziłem, że coś złego jest :///. Włączam cs'a, nagle mi go wyrzuca (nic się nie ładuje), i pojawia mi się error (na screen'ie jest też tłumaczenie tego komunikatu). Mam Non steam'a, nigdy nie było z tym problemu. Grzebałem sobie w modelach gry, gdyż tam sobie jakieś random'owe skiny sobie wrzucałem. Wracając do sytuacji, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie cs'a myśląc, że to przejściowy błąd. Teraz też próbowałem, ale nadal nie działa. Ktoś wie jak to naprawić??? :c

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NIE WAŻNE Z TYM TEMATEM, ALE O CS'IE: na CS:GO Mod przedwczoraj grałem na spokojnie na moim koncie z nick'iem .:ArCz58:., mam swojego PIN'a i mi działał. Następnego dnia już mi nie działał :// (Wpisywałem poprawnie, kick'uje mnie z serwa: screen'a łapcie: http://scr.hu/8bmm/4gauv), a jak założyłem pin na drugim nick'u (ARTUR DRES), to wszystko easy działa. Pytałem się już jednego z adminów, podajrze Kariska, ale ping zwykle mam 20, i kazał mi się zgłosić do właściciela sieci. Ten problem też się da rozwiązać???

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się pomóc

1. Pobierz i otwórz załączoną paczkę.
2. Zobaczysz w niej foldery oznaczające 3 tryby Video w CS + ilość kolorów (bitów):
- D3D + 32bit (w przypadku problemów z OpenGL)
- OpenGL + 32bit (zalecane)
- Software + 16 bit (niezalecane)
Wybierz folder z interesującym Cię trybem gry, a następnie odpowiednią dla Ciebie rozdzielczość.
3. Odpal plik VideoFix.reg, zatwierdź dodanie wpisu do rejestru i gotowe :)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

podajrze Kariska
 

Wygrałeś :D 

 

Odnośnie pinu, musisz się zgłosić do opiekuna, też miałem taki sam problem. Pin się zmienił sam :x Możliwe że ktoś o podobnym nicku zalogował się na serwer i wybierając swój pin nadpisał go też jako mój, to jest najprawdopodobniejsze wytłumaczenie, także u ciebie też tak mogło być. 

 

Jeżeli Ci Marcin nie pomógł skasuj cs'a . Potem wyczyść wszystkie foldery które zawierają frazę 'Counter Strike 1.6' , 'cstrike' . 

I zainstaluj na nowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Opiekun serwera wyjaśnił, wobec tego zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności