Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]podanie EdoESdoEMdoE


wiaderrro

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:EdoESdoEMdoE

2. Imię:Jakub

3. Wiek:19

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: owszem

6. Składka (tak/nie): moze byc tak

7. Link do swojego GameTracker'a**:http://cache.www.gametracker.com/player/EdoESdoEMdoE/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich:nie

9. Parę słów o sobie **:mam na imie Jakub mieszkam w woj. mazowieckim mam 19 lat chodze do 3 klasy technikum interesuje sie muzyka hip hop moja pasja jest motoryzacja

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: chcialbym zostac administratorem z jednej prostej przyczyny w godzinach porannych badz pozno wieczornych admini tego serwera smacznie spia a ludzie ktorzy skracaja ucziekaja z tt i wiele wiele innych nie spia nigdy i wlasnie dlatego chcialbym zostac administratorem

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:nie

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: naprawde roznie od kilku godzin wzwyz

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):moze mnie spotkac o kazdej porze w dni robocze grywam zazwyczaj po 16 a w weekendy o kazdej godzinie

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 96 miesiecy

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): posiadalem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE:

-Znajomość AMX 10... coś nie wierze

-Podanie napisane na szybko, na odwal sie

-No i najważniejsze. Twoja kultura.. Zachowujesz sie tak niekulturalnie, przeklinasz, wzywasz.

+jedyny plus to GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE!
amxx - 10?, okej, więc mam prośbę napisałbyś mi może funkcję? Albo przekompilował plugin? (to i tak najprostsze co może być)
Konto dla podania ONLY.
Od niedawna grasz na serwerze. (panie, który ustanawiałeś rekordy z niemiłym nickiem..)

Edytowane przez Semi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na tak. Amx ogarnia, na serwerze aktywny, ale musisz popracować nad kulturą, bo kopanie sobie grobu przed rozpoczęciem kariery to totalny bezsens. Oczywiście mam też nadzieję, że te dziecinne wybryki się nie powtórzą ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak. Na nocne granie mogę sobie pozwolić w weekendy i co jakiś czas na tygodniu obowiązki gonią obowiązki nie tylko mnie.
Kulturka do poprawy ale to wystarczy nie ruszać kla wiatury przy nerwach, także to można szybko ogarnąć. GT Ci rośnie w siłę więc z tym jest ok (jest też okres próbny na przekonanie się) Ja Cię nie karałem a co robiłeś w przeszłości pozostawiam dla Ciebie bo to jeszcze nie za mojej kadencji więc od V0RDENA masz + :)

Edytowane przez VORDEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, amxx może trochę przesadzone nie wiem (nie wnikam czy miałeś własne serwery itp...) popraw kulturę tak jak napisał VORDEN: "... Kulturka do poprawy ale to wystarczy nie ruszać kla wiatury przy nerwach..." gt może być, popraw w szczególności aktywność na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może GT nie jest złe, ale nie jest stałe, co do amx 10 również nie jestem przekonana. Podanie pisane na szybko. Brak jakiejkolwiek aktywności na forum, spamowanie na u@ no i kultura, dla mnie to wystarczające powody, by z czystym sercem Twoje podanie odrzucić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności