Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Drużyna ex-TSM z własną organizacją!


ωιncнєѕтєr

Recommended Posts

astralis-aps-holdbillede-940x400.jpg


 


Od kilku miesięcy drużyna ex-TSM grała pod nazwą Question Mark, aż do przedwczoraj.


Gracze ex-TSM znaleźli sponsorów, oraz założyli własną organizację pod nazwą: Astralis.


Gracze wykupili prawa do nazwy zespołu Astralis - niegdyś pod tą nazwą grała ekipa w Counter-Strike 1.6


 


Logo organizacji:


 


astralis-weblogo.png


 


 


Drużyna CS:GO Astralis prezentuje się następująco: 


 


dk.gif René "cajunb" Borg

      dk.gif Nicolai "devve" Reedtz

              dk.gif Peter "dupreeh" Rasmussen

         dk.gif Finn "karrigan" Andersen

          dk.gif Andreas "Xyp9x" Højsleth

 

Dodatkowo gracze Astralis ujawnili ile będą zarabiać.

W ciągu roku każdy z nich zarobi około 440 tysięcy złoty, czyli około 36 tysięcy złoty miesięcznie.

 

Artykuł napisany specjalnie dla cs-classic.pl przez Winchester

Zakaz kopiowania bez zgody autora.
Edited by ωιncнєѕтєr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Link to comment
Share on other sites

  • Qesik unlocked this topic
  • Qesik locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy